Cuphead: The Delicious Last Course (PC)

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Wymagania gry Cuphead: The Delicious Last Course (PC)


Wymagania oficjalne:
Poniżej widnieją oficjalne wymagania sprzętowe Cuphead: The Delicious Last Course, ujawnione przez producenta. W połączeniu z szacunkami z naszego systemu powinny one dać Wam pełen obraz wymagań sprzętowych projektu.

Minimalne wymagania Cuphead: The Delicious Last Course:

  • System: Windows 7
  • Procesor: Intel Core 2 Duo E8400 3.0 GHz lub AMD Athlon 64 X2 6000+ 3.0 GHz
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Karta graficzna: GeForce 9600 GT lub AMD HD 3870 512 MB
  • DirectX 9.0
  • Dysk twardy: 20 GB dostępnej przestrzeni
Wymagania szacowane:
System szacowania płynności (dostępny dla zalogowanych czytelników) działa na podstawie testów oraz wymagań Cuphead: The Delicious Last Course, ujawnionych przez producenta. Nie zawsze są one idealne, nie biorą też pod uwagę rozdzielczości, w jakiej uruchomiona jest produkcja. Poniższy szacunek dotyczy średnich detali oraz najpopularniejszej rozdzielczości dla danej gry. Zmniana detali lub rozdzielczości wpłynie na funkcjonowanie tytułu.


Procesor:
Core 2 Duo E8400, 3GHz
Karta graficzna:
GeForce 9600 GT
Pamięć RAM:
2GB
System operacyjny:
Windows 7

Nie jesteś zalogowany na portalu. Załóż konto, a system strony oszacuje poprawność działania gry na Twoim komputerze.

Chciałbyś dodać opinię co do tego, jak gra Cuphead: The Delicious Last Course działa na Twoim komputerze? Załóż konto na portalu, dokonując darmowej rejestracji. Po zalogowaniu się wejdź w edycję profilu i uzupełnij dane swojego komputera. Wówczas będziesz w stanie szybko oceniać optymalizację różnych tytułów, pomagając innym graczom w podjęciu decyzji co do ewentualnego zakupu.
Wymagania sprzętowe - raporty graczy


Raporty z płynności działania Cuphead: The Delicious Last Course nie zostały jeszcze dodane. Jeśli gra miała już swoją premierę i jesteś zalogowany, powyżej powinieneś dostrzec formularz pozwalający Ci dodać własny raport. Gry przed premierą nie zawierają raportów, a więc zerknij na niniejszą stronę za jakiś czas.

Screeny z Cuphead: The Delicious Last Course (PC)