Cuphead: The Delicious Last Course (PS4) - okladka

Cuphead: The Delicious Last Course (PS4)

Premiera:
30 czerwca 2022
Premiera PL:
30 czerwca 2022
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Cuphead: The Delicious Last Course (PS4)
Materdea @ 09:44 10.12.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 3h 0min

+ czaswięcej

The Delicious Last Course to rozszerzenie fabularne do zręcznościowej gry Cuphead autorstwa studia MDHR. Gracz ponownie trafia na nową wyspę Inkwell z zupełnie nowymi lokacjami - oraz nową towarzyszką.

Fabuła Cuphead: The Delicious Last Course opowiada o wydarzeniach po zakończeniu podstawowej wersji gry. Mugman i Cuphead - dwaj bracia, którzy po wizycie w diabelskim (dosłownie) kasynie musieli wykupić swoje długi i finalnie pokonać samego gospodarza piekła, odwiedzają nową wyspę - D.L.C. - gdzie poznają Miss Chalice.

Rozgrywka Cuphead: The Delicious Last Course nie odbiega od tego, co StudioMDHR zaprezentowało w "podstawce". Akcję nadal obserwujemy z perspektywy 2D (z boku), okazyjnie przełączając się na rzut izometryczny, gdy zwiedzamy wyspę i swobodnie dobieramy misje oraz wyzwania. Clou stanowią walki na zamkniętych planszach, na których końcu zawsze czeka nas jakiś boss. Do dyspozycji mamy unikalne umiejętności Mugmana i Cupheada, a tym razem też i Miss Chcalice. Wszystkie postacie możemy ulepszać za zdobywane w trakcie przygody punkty oraz odblokowywać kolejne skille.

Warstwa wizualna Cuphead: The Delicious Last Course ponownie stylizowana jest na stare kreskówki z przełomu lat 20. i 30. XX wieku niczym z początków wytwórni Walta Disneya.

PEGI: Od 7 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Cuphead: The Delicious Last Course (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   20:47, 03.08.2023
Nowa postać daję radę, to co mnie pozytywnie zaskoczyło to wzrost poziomu trudności, bossów jest kilku, ale każdy jest trudniejszy niż w podstawowej wersji. Nowa postać to też nowa arena gdzie walczyć można z bossami w nieco inny sposób niż normalnie.