Palworld - zobaczcie teaser wprowadzający arenę

Do gry Palworld zostanie wprowadzona Arena. Nastąpi to na przestrzeni nadchodzących miesięcy.

@ 11.04.2024, 10:49
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Palworld - zobaczcie teaser wprowadzający arenę

Palworld czeka na kolejną dużą aktualizację. Mowa tutaj o Arenie, na której gracze mogą walczyć ze swoimi kumplami w walce na śmierć i życie. Na szczęście fani projektu nie będą musieli czekać zbyt długo, ponieważ tryb zostanie udostępniony jeszcze w tym roku.

Z krótkiego zwiastuna wynika, że gracze mogą pozornie wystawić na boisko trzech podopiecznych i zmierzyć się z jednym innym trenerem. Podczas gdy nasi sojusznicy walczą, my możemy zapewnić im wsparcie. Na razie nie wiadomo, czy pokonanie rywalizującego trenera zakończy się zwycięstwem, ani czy śmierć gracza skutkuje przegranymi bitwami, niezależnie od liczby pozostałych kumpli. Jest jeszcze sporo niewiadomych, a sam teaser niewiele ujawnia.

Miejmy nadzieję, że wkrótce pojawi się więcej informacji na temat Areny. Zapowiada się bowiem ciekawe rozwiązanie, które zwiększy rywalizację w tym świetnym tytule. Palworld jest dostępny na PC, Xbox One i Xbox Series X/S, a gdybyście planowali jego zakup na blaszakach, koniecznie rzućcie okiem na wymagania.


Sprawdź także:
Palworld

Palworld

Premiera: 19 stycznia 2024
PC, XBOX ONE, XBOX X/S

Palworld to trzecioosobowa gra akcji z silnymi elementami survivalu oraz cRPG, wyraźnie inspirowana znaną japońską marką marką tajemniczych potworów - Pokemon. Za produkc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?