Vindictus: Defying Fate to nowa gra RPG akcji inspirowana celtycką mitologią

Vindictus: Defying Fate dostępne będzie najpierw na komputerach osobistych, a następnie także na konsolach.

@ 29.02.2024, 12:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Vindictus: Defying Fate to nowa gra RPG akcji inspirowana celtycką mitologią

Firma Nexon zapowiedziała całkiem nową grą RPG akcji pt. Vindictus: Defying Fate. Tytuł dostępny będzie pierwotnie na komputerach osobistych, a następnie zadebiutuje też na konsolach. Jak z samej nazwy wynika, jego akcja toczy się w tym samym uniwersum, co akcja MMORPG zatytułowanego Vindictus.

Vindictus: Defying Fate jest w tym momencie w fazie pre-alfa, co oznacza, że prawie cały wątek fabularny da się już przejść, a wszystkie systemy działają względnie tak, jak powinny. Przed premierą deweloperzy przygotują specjalne testy, w których gracze mogą wziąć udział, jeśli dodadzą grę do swojej listy życzeń na Steam.  Na razie nie wiemy natomiast kiedy projekt pojawi się w sklepach w swojej finalnej postaci.

Według opisu przygotowanego przez firmę Nexon, Vindictus: Defying Fate jest mroczną i intensywną przygodą, w której gracze będą w stanie samodzielnie stworzyć postać, wybierając nie tylko wygląd, ale także wyposażenie oraz styl walki. Następnie brać będą udział w dynamicznych i wymagających zręczności starciach, mających za zadanie sprawdzić ich umiejętności.

Więcej szczegółów będziemy mieć dla Was w przyszłości, a w międzyczasie spójrzcie na widoczny poniżej zwiastun.


Sprawdź także:
Vindictus

Vindictus

Premiera: 12 listopada 2010
PC

Vindictus to darmowe MMORPG przenoszące gracza do ciekawego świata, w którym aż roi się od przygód i niebezpieczeństw. Rozwijamy naszego bohatera za zdobyte doświadczenie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?