Switch 2 zostanie ujawniony z marcu?

Znany leaker twierdzi, że z tego co słyszał, Nintendo planuje zapowiedzieć swoją kolejną konsolę w marcu.

@ 09.02.2024, 13:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
switch

Switch 2 zostanie ujawniony z marcu?

Wielu graczy z niecierpliwością wyczekuje na zapowiedź i premierę kolejnego konsoli Nintendo, która prawdopodobnie będzie ewolucją niebywale popularnego Switcha. Znany leaker, NateTheHate, twierdzi, że nowa kieszonsolka zostanie zaprezentowana w przyszłym miesiącu.

NateTheHate wziął ostatnio udział w podcaście Game and Talk, a w trakcie programu powiedział, że następna konsola Nintendo zostanie ujawniona w przyszłym miesiącu, czyli w Marcu. Insider nie wie jaką przyjmie postać owe ujawnienie, albowiem może to być zarówno pełnoprawna prezentacja, jak i prasówka. Japończycy albo nie sprecyzowali planów, albo NateTheHate do szczegółów nie dotarł.

Co ciekawe, doniesienia potwierdził redaktor naczelny Universo Nintendo, Felipe Lima. Napisał on w raporcie, że jego źródła twierdzą, że wiele studiów first-party, a także deweloperów partnerskich, przygotowuje się do zapowiedzenia swoich projektów w marcu. Niektóre sklepy opracowują ponadto specjalne strony, które pozwolą im wystartować z zamówieniami przedpremierowymi.

Swithc 2 powinien pojawić się w sprzedaży w drugiej połowie 2024 roku. Na razie nie znamy oczywiście jego specyfikacji technicznej, ale prawdopodobnie będzie on wyposażony w ekran LCD oraz sporo wydajniejsze podzespoły. Będzie on ponadto prawdopodobnie kompatybilny wstecznie z pierwszym Switchem.

Co do pierwszego Switcha, Nintendo ujawniło niedawno, że rozszedł się on już w nakładzie przekraczającym 139 mln egzemplarzy. Jako że dane pochodzą z końca grudnia, najpewniej sprzedaż urządzenia przekroczyła już 140 mln sztuk.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?