Outcast 2: A New Beginning na 15-minutowym gameplayu

W sieci pojawił się dość długi materiał filmowy, ukazujący Outcast 2: A New Beginning. Tytuł prezentuje się na nim dość ciekawie.

@ 05.01.2024, 16:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Outcast 2: A New Beginning na 15-minutowym gameplayu

Outcast 2: A New Beginning to ciekawie zapowiadająca się gra w otwartym świecie, przygotowywana przez THQ Nordic. Jeśli na jej premierę czekacie, koniecznie spójrzcie na najnowszy gameplay, który w sieci pojawił się za sprawą redakcji portalu Game Informer.

Widniejące poniżej wideo to 15-minut rozgrywki, a w trakcie seansu ujrzeć możecie wiele różnych biomów, przeciwników oraz umiejętności głównego bohatera. Kluczowym elementem Outcast 2: A New Beginning jest oczywiście eksploracja, a na jej potrzeby przygotowano rozległy, otwarty świat. 

Ogólnie projekt zapowiada się całkiem ciekawie, mimo że redaktorzy Game Informera nie pokazują nam żadnych zadań, ani elementów fabularnych. Będą one oczywiście w Outcast 2: A New Beginning występować, ale najpewniej w celu uniknięcia ewentualnych spoilerów całkowicie odpuszczono ich prezentację.

Outcast 2: A New Beginning pierwotnie zapowiedziano w 2021 roku i stanowi ono kontynuację jednej z pierwszych gier w otwartym świecie w historii naszej branży. Data premiery projektu zaplanowana została na 15 marca, a grać będziemy wówczas na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Więcej szczegółów będziemy mieć dla Was niebawem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   22:29, 05.01.2024
Oj za dużo już tych otwartych, przytłaczających światów. Potem się dziwią że Call Of Duty z 4- godzinną kampanią rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. Zadziorny