Outcast 2: A New Beginning (PC) - okladka

Outcast 2: A New Beginning (PC)

Premiera:
2023
Premiera PL:
2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Outcast 2: A New Beginning (PC)
Kawira @ 09:03 20.09.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Outcast 2: A New Beginning to kontynuacja przygodowej gry akcji z otwartym światem wydanej w 2001 roku. Za projekt odpowiada belgijskie Appeal Studios mające na swoim koncie Who Wants to be a Millionaire oraz The Bluecoats: North & South (oczywiście także pierwszą część Outcast).

W Outcast 2: A New Beginning wcielamy się w bohatera pierwszej części, komandosa Cuttera Slade'a, który zostaje wskrzeszony przez rasę Yodów. Postać wraca na planetę Adelpha, by pomóc ją utrzymać podczas inwazji Talan, których los jest nierozerwalnie połączony z Ziemią.

Rozgrywka Outcast 2: A New Beginning to połączenie elementów survivalowych (crafting) i przygodowej gry akcji, której akcja dzieje się w otwartym świecie. Gameplay obfituje w eksplorację z częstymi starciami przeciw najeźdźcom. Duże zagrożenie stanowi także lokalna fauna i flora. Do dyspozycji mamy plecak odrzutowy, który pozwala na dużą swobodę poruszania się po ręcznie stworzonej planecie. W trakcie zabawy wyzwalamy osady Talan zdobywając nowe przyczółki.

Screeny z Outcast 2: A New Beginning (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?