Homeworld 3 - data premiery została przesunięta

Deweloperzy Homeworld 3 postanowili opóźnić debiut swojego dzieła na przyszły rok.

@ 01.12.2023, 13:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Homeworld 3 - data premiery została przesunięta

Studio Blackbird Interactive przygotowuje w tym momencie Homeworld 3. Tytuł ten miał pierwotnie zadebiutować w lutym przyszłego roku, ale właśnie dowiedzieliśmy się, że jego datę premiery przesunięto na 8 marca 2024, czyli grać będziemy dokładnie w dniu kobiet.

Homeworld 3 dostępne będzie wyłącznie na komputerach osobistych, a kupimy je za sprawą sklepów Steam oraz Epic Games. Jeśli chcielibyście się dowiedzieć czegoś więcej na jego temat, koniecznie zerknijcie do naszej encyklopedii i sprawdźcie widoczny poniżej dziennik dewelopera.

Podobnie, jak w przypadku części poprzednich mamy do czynienia ze strategią, w której przejmujemy sterowanie nad potężną flotą statków kosmicznych, a następnie uczestniczymy w ogromnych bitwach. Co ważne, pojedynki przebiegają w czasie rzeczywistym, ale istnieje możliwość włączenia aktywnej pauzy i wydawania w ten sposób poleceń poszczególnym jednostkom.

Co ciekawe, Homeworld 3 czerpie inspiracje od pierwszoosobowych shooterów, albowiem podczas walki będziemy mogli korzystać z terenu, aby ukryć się przed ostrzałem oponentów. Gdy np. wlecimy w jakiś tunel staniemy się ponadto niewidoczni dla sensorów, co umożliwi nam zaskakiwanie przeciwników.

Więcej informacji na temat Homeworld 3 będziemy mieć dla Was niebawem. Póki co zapoznajcie się z jego wymaganiami sprzętowymi.


Sprawdź także:
Homeworld 3

Homeworld 3

Premiera: 13 maja 2024
PC

Homeworld 3 to kolejna odsłona kultowej serii kosmicznych RTS-ów. Za produkcją "trójki" stoi nowe studio Blackbird Entertainment, lecz na jego czele stoi autor oryginalne...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?