Znamy rozpiskę gier w PS Plus w grudniu 2023 roku

Ostatni miesiąc bieżącego roku przynosi kilka kolejnych darmowych gier dla subskrybentów PlayStation Plus.

@ 30.11.2023, 10:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Znamy rozpiskę gier w PS Plus w grudniu 2023 roku

Firma Sony opublikowała listę darmowych gier, jakie otrzymają wszyscy subskrybenci PlayStation Plus w przyszłym miesiącu. Jak co miesiąc przygotowano 3 tytuły: LEGO 2K Drive oraz PowerWash Simulator na PS4 oraz PS5, a także Sable, które będzie ekskluzywnie dostępne dla właścicieli PS5.

Wszystkie wymienione gry będziecie w stanie dodać do swojej biblioteki pomiędzy 5 grudnia 2023 roku, a 1 stycznia 2024 roku. Pamiętajcie, że nie musicie ich od razu pobierać. Wystarczy, że dodacie je do swojej kolekcji, a będą w niej widnieć tak długo, jak będziecie opłacać abonament PS Plus.

LEGO 2K Drive zadebiutowało w mijającym powoli roku. To gra wyścigowa w otwartym świecie, w którą wplątano markę LEGO. Gracze mogą dzięki temu budować własne pojazdy, a następnie ścigać się po krainie zwanej Bricklandia. Tytuł zapowiadał się ciekawie, choć finalnie nie zdobył chyba rozgłosu, na jaki liczono.

Idąc dalej, PowerWash Simulator to dzieło FuturLab, w którym zajmujemy się myciem. Do wyboru mamy szeroki wachlarz dysz, a także rozmaite płyny. Każde zadanie, przed którym stajemy to natomiast unikatowe wyzwania. Co ciekawe, niektóre z nich toczą się w miejscówkach ze znanych marek, jak np. Final Fantasy.

Na koniec zostało jeszcze Sable, które jest przygodówką. Wcielamy się tu w postać, która przemierza świat na specjalnym, unoszącym się ponad ziemią pojeździe. W centrum rozgrywki znajduje się tu eksploracja.

Jak co miesiąc, wszystkie trzy gry dostępne są dla wszystkich abonentów PS Plus, czyli PS Plus Essential, Extra oraz Premium. Pamiętajcie, że wciąż macie kilka dni na to, by zgarnąć listopadowe gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?