Powstaje remake FRONT MISSION 1st

Premiera remaku FRONT MISSION 1st zaplanowana została na 30 czerwca, a grać będziemy na wszystkich liczących się platformach.

@ 01.06.2023, 17:20
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Powstaje remake FRONT MISSION 1st

Mamy dobrą wiadomość dla fanów klasycznych gier. Wydawca Forever Entertainment i deweloper MegaPixel Studio opublikują niebawem FRONT MISSION 1st: Remake na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One i PC za pośrednictwem Steam, Epic Games Store i GOG. Premierę zaplanowano na 30 czerwca, a cenę ustalono na poziomie 34,99 USD / 34,99 EUR. Co najciekawsze, obowiązuje 10-procentowa zniżka. Będzie ona dostępna do 12 lipca. Demo gry jest już dostępne na PC przez Steam.

FRONT MISSION 1st: Remake pierwotnie było dostępne na Switchu, a jego popularność sprawiła, że deweloperzy zdecydowali się opracować port przeznaczony dla większych platform, czyli komputerów osobistych oraz konsol stacjonarnych.

Gra powraca ze zaktualizowaną grafiką i nowoczesnym podejściem do rozgrywki. Wybieramy w niej stronę konfliktu i wchodzimy na pole bitwy wyposażeni w uzbrojonego Wanzera. Jeśli zdecydujecie się na zakup, skorzystacie z nowego trybu zabawy oraz rozlicznych poprawek w mechanice rozgrywki.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun odświeżonego FRONT MISSION 1st: Remake.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?