Acer zapowiada międzyszkolny turniej Predator Games 2023

Aby wziąć udział w rozgrywkach, wystarczy być uczniem i grać w LoLa lub Fortnite. Można też oczywiście dopiero zacząć przygodę z tymi grami.

@ 13.12.2022, 08:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Acer zapowiada międzyszkolny turniej Predator Games 2023

Firma Acer informuje, że ruszyły zapisy do "sezonu 0" międzyszkolnych rozgrywek esportowych w League of Legends oraz Fortnite. Potyczki odbędą się w dniach 9-13 stycznia 2023 roku, a jeśli chcecie wziąć w nich udział, możecie się już zgłosić (poprzez swoje grono podegogiczne). Turniej to nie tylko dobra zabawa, ale także edukacja rodziców, pedagogów i uczniów, a prócz tego rozmaite cenne nagrody.

Predator Games 2023, bo tak zwie się inicjatywa, powstało z myślą o młodych pasjonatach wirtualnej rozrywki, którzy chcieliby spróbować swoich sił w esporcie. Aby mogli stanąć do walki z innymi, wystarczą oczywiście chęci, a także wsparcie szkoły. Zgłoszenia mogą nadsyłać wyłącznie nauczyciele i dyrekcja danej placówki.

"Wierzymy, że pasja do gamingu łączy, a nieodłącznie związana z nim rywalizacja rozwija. Predator Games 2023 to nie tylko świetna zabawa i nagrody dla zawodników, lecz także okazja na wzmocnienie więzi i budowę mocniejszego porozumienia ze szkołą i pedagogami. Esport oraz edukacja to jedne z filarów strategi Acera na kolejne lata. Predator Games łączy oba te światy, pokazując w jaki sposób esport czy gaming może rozwijać kompetencje u dzieci. Edukując o korzyściach, nie zapominamy również o zagrożeniach", powiedział Łukasz Łopuszyński, Country Manager z Acer Polska

Jak zgłosić szkołę do turnieju Predator Games 2023?


Aby Wasza szkoła mogła wziąć udział w potyczkach, grono pedagogiczne musi przygotować dwie drużyny. Jedna dedykowana League of Legends (6 osób), a druga Fortnite (4 osoby). Zapisy są już otwarte na stronie www.predatorgames.pl, a jako że liczba miejsc jest limitowana, warto wysłać swoje zgłoszenie jak najszybciej. Szczególnie, że na biorących udział w rywalizacji czekają nagrody o wartości ponad 160 tysięcy złotych. Są wśród nich m.in. laptopy, hulajnogi, słuchawki oraz klawiatury. Zmagania graczy odbędą się w dniach od 9 do 13 stycznia.

Co ważne, sezon 0 to dopiero początek Predator Games. W lutym odbędzie się sezon 1, w którym uczniowie będą mogli się ze sobą zmierzyć aż w 4 tytułach, a rozgrywki zakończą się wielkim finałem na żywo. W sumie udział w starciach będzie mogło wziąć ponad 1000 szkół. Rozgrywki wspierają partnerzy - Intel, Google, Media Expert i patroni - Minister Edukacji i Nauki, GovTech Polska, Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych i SPIDOR.

Zapraszamy już teraz do zapisów i walkę o nagrody o wartości ponad 160 000 złotych!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?