Pokaż swoje życie tak, jakby było grą i wygraj laptop lub komputer od Predator!

Firma Acer przygotowała specjalny konkurs dla wszystkich fanów gamingu. Do wygrania są cenne nagrody, więc koniecznie zerknijcie poniżej.

@ 29.11.2021, 10:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Pokaż swoje życie tak, jakby było grą i wygraj laptop lub komputer od Predator!

Firma Acer, właściciel marki Predator, zaprasza wszystkich fanów do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie. Zwie się on "Życie jak gra". Zabawa trwa już dziś, a zadaniem osób biorącym w niej udział jest nagranie filmu, w którym pokazują siebie w roli postaci z gry. Na nagraniu konieczne jest posiadanie puszki napoju PredatorShot.

Jak wspomniałem, konkurs już trwa, bo rozpoczął się 15 listopada, a potrwa do 17 grudnia 2021 roku. Aby wziąć w nim udział, gotowy materiał należy opublikować na Instagramie, dodając hashtagi: #PredatorChallange #PredatorShot #ZyjeJakGracz. Zwycięzcy zabawy mogą wygrać laptop Predator Helios 300 lub komputer stacjonarny Predator Orion 3000 oraz gamingowe akcesoria.

Nagrody są cenne, a w związku z tym warto wykazać się kreatywnością i nieoczywistym myśleniem. Główna nagroda to laptop Predator Helios 300 (wart 11 800 zł) lub komputer Predator Orion 3000 (o wartości 12 500 zł). Prócz tego są rozliczne nagrody dodatkowe (klawiatura mechaniczna Aethon 300, bezprzewodowa myszka gamingowa Cestus 350 oraz zestaw słuchawkowy Galea). Pamiętajcie, że walczyć możecie do 17 grudnia, a więcej informacji na temat konkursu znajdziecie w tym miejscu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?