Audictus Aurora i Aurora mini - mobilne głośniki z charakterem

Zobaczcie dwa całkiem sprytne głośniki bezprzewodowe. Idealnie nadadzą się one na wakacyjne wypady, choć nie tylko. Co ważne, wyposażono je w czytniki kart SD, więc nawet nie potrzebują zewnętrznego źródła dźwięku.

@ 03.08.2021, 17:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne

Audictus Aurora i Aurora mini - mobilne głośniki z charakterem

W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się przenośne, bezprzewodowe głośniki. Audictus Aurora oraz Aurora Mini to dwa nowe urządzenia reprezentujące tę właśnie kategorię sprzętową. Ich twórcy postawili na wysoką jakość dźwięku, a ponadto wyposażyli sprzęt w podświetlenie RGB, co pozwala nam go spersonalizować. Wisienkami na torcie są wbudowany mikrofon oraz czytnik kart SD.

Audictus Aurora to bezprzewodowy głośnik stereo, wyposażony w dwie szerokopasmowe membrany. Oferują one pasmo przenoszenia od 50 Hz do 20 KHz, a całkowita moc zestawu to całkiem imponujące 14 W. Głośnik z naszym sprzętem komunikuje się oczywiście za sprawą interfejsu Bluetooth, w tym przypadku w wersji 5.0. Osoby chcące skorzystać z połączenia kabelkiem także będą miały taką opcję. Wystarczy skorzystać z dołączonego przewodu AUX.

Audictus Aurora posiada - o czym wspomniałem - wbudowany mikrofon, a także czytnik kart SD, dzięki któremu możemy nawet bez połączenia z innym urządzeniem odtwarzacz muzykę. Konstrukcja posiada podświetlenie RGB dysponujące aż dziewięcioma trybami pracy. Mimo rozlicznych bajerów, akumulator zamontowany w głośniku powinien wystarczyć na około 20 godzin pracy, a energię uzupełnia się za sprawą portu USB-C.

Audictus Aurora to nie jedyne urządzenie z nowej serii. Gracze, którzy chcą coś bardziej kompaktowego, mogą zdecydować się na zakup Audictus Aurora Mini. Wszystkie cechy mniejszego głośnika są w zasadzie takie same, jak w przypadku większego. Różnica polega na tym, że dysponuje on mniejszą mocą (tylko 7W) oraz krótszym czasem pracy na pojedynczym ładowaniu, wynoszącym 8 godzin.

Głośniki Audictus Aurora i Aurora Mini kupicie już teraz w sklepach, a ich ceny to - odpowiednio - 199 zł i 129 zł.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   08:46, 05.08.2021
Super wygladaja te glosniki ! W tej cenie moga byc bezkonkurencyjne !
0 kudosbigboy177   @   12:14, 05.08.2021
Przygotowaliśmy recenzję mniejszego głośniczka. Dziś albo jutro wskoczy na stronę. Później może uda się też ogarnąć większy.