Babylon's Fall, nowe RPG akcji od Platinum Games, będzie grą-usługą

Babylon's Fall, co zaskakujące, ma być grą-usługą. Mimo to nadal będziemy mieć do czynienia z projektem nastawionym na jednego gracza, ewentualnie tryb współpracy. Deweloperzy nagrali wywiad, z którym zdradzają nam więcej szczegółów na temat przedsięwzięcia.

@ 14.06.2021, 15:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Babylon's Fall, nowe RPG akcji od Platinum Games, będzie grą-usługą

Studio Platinum Games zapowiedziało swój kolejny projekt, Babylon's Fall, jakiś czas temu. Wreszcie jednak otrzymaliśmy garść detali na jego temat. Pochodzą one z materiału filmowego przygotowanego z okazji E3 2021, na którym jeden z deweloperów odpowiada na różnej maści pytania.

Z wypowiedzi wynika, że Babylon's Fall będzie grą-usługą, choć nastawioną na jednego gracza oraz - ewentualnie - tryb współpracy. Będzie to przedstawiciel gatunku RPG akcji, w którym duży nacisk położony zostanie na walki z napotkanymi przeciwnikami. Jego premiery nie ujawniono, ale wśród platform docelowych wymienia się PC, PS4 oraz PS5.

"W Babylon's Fall gracze stają się grupą wojowników zwaną strażnikami, połączoną specjalnym wyposażeniem zwanym Trumnami Gideona. Wyruszają oni w przygodę, mającą na celu pokonanie potęgi Wieży Babilonu, w której uśpione zostało wielkie dziedzictwo", czytamy w informacji prasowej.

"Postaci korzystać mogą z broni trzymanych w obu dłoniach, a ponadto z mocy drzemiących w Trumnach Gideona. Dzięki nich są oni w stanie skorzystać z dwóch kolejnych broni, zapewniając im dostęp łącznie do czterech rodzajów oręża".

Aby dowiedzieć się więcej, obejrzyjcie widoczny poniżej materiał. Bądźcie też z nami, bo na bieżąco będziemy Wam przekazywać wszelkie nowe informacje.


Sprawdź także:
Babylon's Fall

Babylon's Fall

Premiera: 2022
PC, PS4, PS5

Babylon's Fall to gra akcji osadzona w fantastycznym świecie po niszczycielskiej katastrofie. Za projekt odpowiada studio PlatinumGames znane za sprawą takich tytułów, ja...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMgła   @   13:17, 15.06.2021
Po wspaniałym Nier: Automata czekałem na wieści o tej grze, ale po obejrzeniu zwiastuna moje zainteresowanie spadło do zera. Wygląda tak samo nudno jak Godfall.