Supreme Commander w sklepach od 22 marca

Firma CD Projekt informuje wszystkich fanów strategii, że rewelacyjne polskie wydanie gry Supreme Commander będzie miało miejsce już 22 marca! Spadkobierca kultowego RTS Total Annihilation jest już zapakowany w pudełka i rozwożony do sklepów w całej Polsce.

@ 20.03.2007, 13:40
Tomasz "kowalcook" Kowalski
pc, press info

Supreme Commander w sklepach od 22 marca

Firma CD Projekt informuje wszystkich fanów strategii, że
rewelacyjne polskie wydanie gry Supreme Commander będzie miało miejsce już 22 marca!
Spadkobierca kultowego RTS Total Annihilation jest już zapakowany w pudełka i rozwożony do sklepów w całej Polsce. Oznacza to, że bez najmniejszych wątpliwości możemy zapewnić, że 22 marca Supreme Commander znajdzie się na półkach sklepowych!

Dla przypomnienia gra Supreme Commander jest grą strategiczną, przy której pracuje słynny Chris Taylor - twórca jednej z najlepszych gier strategicznych w historii - Total Annihilation. Już na pierwszy rzut oka widać, że najnowsze dzieło studia Gas Powered Games przypomina swym wykonaniem wspomniany klasyk.

Fabuła Supreme Commander zabiera nas w niezbyt odległą przyszłość. Człowiek kierowany ciekawością rozpoczął pracę nad technologią pozwalającą na teleportację. W ciągu kilkunastu lat udało im się przenieść na spore odległości mnóstwo materii nieorganicznej, postanowili więc przeprowadzić test z wykorzystaniem ludzi. Skutecznie udało się przeteleportować grupę ochotników na jeden z księżyców Neptuna, a cała operacja trwała 0.26 sekundy. Kolejne lata przebiegały pod znakiem eksloracji kosmosu. W 2284 roku ludzie posiadali 16 kolonii na obcych planetach, w 2526 było ich już 110.

Sprawdź także:
Supreme Commander

Supreme Commander

Premiera: 20 lutego 2007
PC, XBOX 360

Supreme Commander jest grą strategiczną, przy której pracuje słynny Chris Taylor - twórca jednej z najlepszych gier strategicznych w historii - Total Annihilation. Już na...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?