Beta Marvel's Avengers cieszyła się ogromną popularnością

Okazuje się, że beta wersja Marvel's Avengers miała najwięcej pobrań w historii PlayStation Store.

@ 03.09.2020, 10:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Beta Marvel's Avengers cieszyła się ogromną popularnością

Marvel's Avengers trafi do sprzedaży już jutro. Wielu graczy już wcześniej mogło jednak sprawdzić najnowsze przedsięwzięcie studia Crystal Dynamics. Stało się to za sprawą testów beta, które zorganizowano przed kilkoma tygodniami.

Beta Marvel's Avengers cieszyła się ogromną popularnością - na to przynajmniej wskazują informacje docierają do nas od wydawcy, Square Enix. Jak się okazuje, projekt postanowiło sprawdzić ponad 6 milionów graczy z całego świata, z czego najwięcej było osób posiadających PS4.

Próbka Marvel's Avengers była najchętniej pobieraną propozycją tego typu w historii PlayStation. Mimo że nie wiemy o jakiej dokładnie liczbie mowa, wynik jest i tak na pewno imponujący. Trzeba bowiem pamiętać o tym, że na PlayStation było organizowanych już wiele testów, w tym serii Call of Duty.

Kończąc przypomnę, że premiera Marvel's Avengers zaplanowana została na jutro. Grać będziemy na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Nieco później projekt trafi też do posiadaczy PlayStation 5 oraz Xboksa z serii X.


Sprawdź także:
Marvel's Avengers

Marvel's Avengers

Premiera: 04 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Marvel's Avengers to przygodowa gra akcji z superbohaterami z uniwersum Avengers w roli głównej. Za projekt odpowiada studio Crystal Dynamics, które słynie z rebootu seri...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?