Mortal Kombat 11 otrzyma paczkę skórek stylizowanych na Halloween

Prócz tego twórcy Mortal Kombat 11 szykują specjalne wydarzenie stylizowane na wspomniane święto.

@ 17.10.2019, 21:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Halloween nadchodzi, a to oznacza, że do gry Mortal Kombat 11 trafiają specjalnie przygotowane z tejże okazji skórki. Zostały one oczywiście opracowane tak, aby klimatem pasować do święta. Jest mroczno i nieco przerażająco.

Nowa paczka skórek zatytułowana została Masquerade Skin Pack. Jest ona już teraz dostępna, a jeśli zdecydujecie się na jej zakup, musicie się liczyć z wydatkiem w okolicy 6 dolców, czyli 24 zł. Żeby było ciekawiej, jutro do sieci trafi darmowy tryb dla Mortal Kombat 11, Team Raid. Dwóch lub trzech graczy musi w nim działać wspólnie, aby zlikwidować potężnego bossa.

Na tym atrakcje się nie kończą, studio NetherRealm zapowiedziało również całotygodniowe wydarzenie, które rozpocznie się 25 października, a potrwa do 1 listopada. Wprowadzi on do gry czterech nowych bossów, a każdy w pewien sposób stylizowany będzie właśnie na Halloween.

Mortal Kombat 11 dostępne jest obecnie na komputerach osobistych (wymagania) oraz konsolach Switch, Xbox One i PlayStation 4. Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na zakup, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję.


Sprawdź także:

Mortal Kombat 11

Premiera: 23 kwietnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Mortal Kombat 11 to najnowsza odsłona jednej z najstarszych oraz zdecydowanie najbrutalniejszej serii bijatyk. Za projekt odpowiada studio NetherRealms, mające na swoim k...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?