Wygraj epokową wycieczkę marzeń!

Jeżeli po obejrzeniu filmu Epoka Lodowcowa 2: Odwilż czujesz niedosyt, weź sprawy w swoje ręce i zagraj w grę komputerową o tym samym tytule! Zapewniamy, że emocje będą jeszcze większe niż w kinie.

@ 04.08.2006, 12:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps, ps2, ps3, psp, xbox, xbox 360, gc, wii, gba, press info

Wygraj epokową wycieczkę marzeń!

Jeżeli po obejrzeniu filmu Epoka Lodowcowa 2: Odwilż czujesz niedosyt, weź sprawy w swoje ręce i zagraj w grę komputerową o tym samym tytule! Zapewniamy, że emocje będą jeszcze większe niż w kinie. Trudno się dziwić, skoro los doliny będzie zależał od twojej zręczności i pomysłowości.

A teraz uwaga! Epoka Lodowcowa 2 zapewni ci dłuuugie godziny wyśmienitej rozrywki, ale...No właśnie. Zabawa nie skończy się po udanym przejściu gry. Może się okazać zaledwie początkiem największej przygody, jaką potrafisz sobie wymarzyć!

Wystarczy, że:

1.Zarejestrujesz elektronicznie swój oryginalny egzemplarz gry Epoka
Lodowcowa 2: Odwilż pod adresem internetowym www.gram.pl/rejestracja.
2.W sierpniowym numerze magazynu Kaczor Donald (dostępny w sprzedaży od 26
lipca) odnajdziesz epokowe hasło i podasz je na stronie
www.gram/epokalodowcowa2.
3.Wykonasz jedno z dwóch zadań przygotowanych dla uczestników konkursu.

Dwa najlepiej wykonane zadania specjalne będą ni mniej, ni więcej tylko, dwuosobowymi biletami na EPOKOWą MEGAWYCIECZKĘ! Co powiesz na dwa dni spędzone w PARKU ROZRYWKI W NIEMIECKIM BOTTROP - KIRCHIEN, gdzie Ty i twój opiekun będziecie mogli zapoznać się bliżej z Sidem, Mańkiem, Elką i Diego?■


Na tym nie koniec! 45 prac, ciut słabszych niż zwycięskie, zostanie
nagrodzonych rewelacyjnymi gadgetami z gry!

Więcej informacji o konkursie znaleźć można na stronie:

www.gram.pl/epokalodowcowa2

■Na nagrodę główną składają się dwa dwuosobowe pakiety obejmujące: przelot w obie strony, nocleg w hotelu oraz kieszonkowe na dwudniowy pobyt w parku rozrywki.

Sprawdź także:
Epoka Lodowcowa 2 Odwilż

Epoka Lodowcowa 2 Odwilż

Premiera: 14 marca 2006
PC, PS2, XBOX, GC, GBA, WII, DS

Gra zręcznościowa "Epoka Lodowcowa 2. Odwilż", przeznaczona jest dla graczy od 6 roku życia, powstała w oparciu o najnowszy film rysunkowy "Epoka Lodowcowa 2. Odwilż". Św...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?