DiRT 4 - wkrótce zapowiedź?

Od premiery ostatniej części cyklu DiRT minęło sporo czasu, przeszło 3 lata. Jeszcze przed zapowiedzią GRID: Autosport dużo mówiło się, iż wkrótce Codemasters zapowie DiRT 4 lecz, ku lekkiemu zdziwieniu niektórych graczy, postawiono na jazdę po asfalcie.

@ 20.08.2014, 23:21
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one

DiRT 4 - wkrótce zapowiedź?

Od premiery ostatniej części cyklu DiRT minęło sporo czasu, przeszło 3 lata. Jeszcze przed zapowiedzią GRID: Autosport dużo mówiło się, iż wkrótce Codemasters zapowie DiRT 4 lecz, ku lekkiemu zdziwieniu niektórych graczy, postawiono na jazdę po asfalcie. Tymczasem...

Na oficjalnym Twitterze pojawiły się trzy świeże "tłity", który treść mówi sama za siebie:


Tja, jasne. Z pewnością chodziło o nagrody... W każdym razie, DiRT 4 to niemal pewniak, a ten "kontrolowany przeciek" być może wskazuje, iż w najbliższym czasie poznamy pierwsze szczegóły na temat gry.

Pozostaje czekać, choć przyznam, że powoli zaczynam być niecierpliwy - na rynku panuje deficyt gier rajdowych, bo prócz dość średniawej serii WRC od Milestone nie bardzo jest gdzie pojeździć po szutrze.

Sprawdź także:
DiRT 3

DiRT 3

Premiera: 24 maja 2011
PC, PS3, XBOX 360

DiRT 3 to kolejna edycja jednej z najpopularniejszych serii gier wyścigowych, traktujących o rajdach samochodowych. Za produkcję oraz wydanie gry po raz kolejny odpowiada...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   00:04, 21.08.2014
Wątpię żeby dirt pokazał coś z WRC niby wcześniejsze zapowiedzi kończyły się fiaskiem a ogólnie niby zrezygnowało że w Dirt 4 ma być 60% WRC.
0 kudosPabloMG   @   07:38, 21.08.2014
Jakoś nigdy seria mnie przcyiągała ale kumpel sobie chawlił że to dobra wyścigówka.