Zbiórka na magazyn Secret Service ruszyła na portalu Polak Potrafi

Na platformie PolakPotrafi ruszyła zbiórka pieniędzy na opłacenie procesu produkcji magazynu Seret Service, który w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia był niezwykle popularny wśród graczy w naszym kraju.

@ 15.07.2014, 11:13
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps, ps2, ps3, psp, xbox, gc, wii, mob, sprzęt, psv, ds3, wiiu, ps4, xbox one, free 2 play

Zbiórka na magazyn Secret Service ruszyła na portalu Polak Potrafi

Na platformie PolakPotrafi ruszyła zbiórka pieniędzy na opłacenie procesu produkcji magazynu Seret Service, który w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia był niezwykle popularny wśród graczy w naszym kraju. Autorzy rzeczonego czasopisma założyli sobie, że zbiórka funduszy zakończy się przy uzyskaniu kwoty 93 tysięcy złotych.

Projekt możecie wspierać na kilka sposobów, w zależności od tego, jaką formę czasopisma chcecie otrzymać. Pierwszy sposób to przelanie na rzecz Secret Service kwoty 9 złotych, co gwarantuje dostęp do elektronicznej wersji pierwszego numeru pisma (PDF). Jeżeli chcecie otrzymać klasyczną formę gazety, mam na myśli papierową, to musicie wpłacić sumę 16 złotych na konto zbiórki.

Czego możemy oczekiwać w nowej odsłonie legendarnego czasopisma? Zawartość z pewnością będzie przystosowana do dzisiejszych standardów. Otrzymamy więc najnowsze recenzje, zapowiedzi, felietony tematyczne, jak również teksty różnych, znanych w branży autorów. Co ciekawe, przedstawiciele Secret Service zaznaczają, że niezależnie od wyniku zbiórki, magazyn powróci na polski rynek.

''W nowym SS udzielają się dinozaury, które człapały po świecie już w czasie gdy ukazał się Knight Lore, ale jest też miejsce dla młodych wilczków. Oprócz recenzji nowych zaskakujących gier i technologicznych cudów, znajdzie się też dużo publicystyki, wywiady z legendarnymi twórcami gier, materiały retro, tematy okołogrowe, no i felietony pióra branżowych maestrów. Sporo growej nostalgii, dużo tajemnic ze świata gier i popkulturowych tematów, które o gry zahaczają. Plus świetne rysunki, świeży layout i trochę importowanego z przeszłości humoru.''

Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na opłacenie prac nad składem czasopisma i jego dalszą dystrybucję. Aukcję możecie wspierać w tym miejscu.

Zbiórka na magazyn Secret Service ruszyła na portalu Polak Potrafi

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   16:00, 15.07.2014
Teraz pytanie jak długo pociągną, bo konkurencję będą mieli tylko jedną CD-Action. Ja kupie jak tylko dowiem się kiedy wyląduję p[pierwszy numer w kiosku.
Wtedy ocenie na jakim poziome są teksty jak się czyta.
0 kudosshuwar   @   19:21, 15.07.2014
To może dołóż się już teraz do akcji... nie wiele więcej dasz niż zakup po fakcie Uśmiech Ale frajdy Uśmiech
0 kudosPabloMG   @   20:19, 15.07.2014
Fox46 @ też mnie zastanawia jak długo będą na rynku teraz jakość artykułów się nie liczy i młodzi zazwyczaj kupują gazetę dla pełnej wersji gry.
0 kudosFox46   @   20:30, 15.07.2014
No właśnie bo przecież recenzję w CD-Action są marnie napisane, jak i ogólnie tego się czytać nie da, a każdy to kupuję ze względu na DVD choć o one nie działają tak jak powinny. Ale główny motor napędowy tego pisma to właśnie pełne wersję gry.

CD-Action tez miał swoje kryzysy pierw gazeta kosztowała zawsze około 19zł, teraz zjechali do ceny 15zł. SS ma kosztować około 9zł ale bez nośnika.
0 kudosshuwar   @   21:40, 15.07.2014
Jak się panowie (i panie) rozkręcą, to może klucze i pełne wersje będą dostępne on line - sami przyznacie, że jakoś płyt w CD Action, to jakaś kpina. A i samo CD to już przeżytek Dumny

EDIT: No i już SS ma kilka tys. więcej niż cel. Teraz zbierają na dodatkowe cele... pierwszy powiększone czasopismo o 16cie stron.
0 kudosKrru   @   09:27, 16.07.2014
PabloMG - Młodzież kupuje gazety dla DVD, ale jakość tekstów też się liczy. Przykład: PSX Extreme.
0 kudosshuwar   @   10:41, 16.07.2014
Dla mnie płyty mogą w gazetach nie istnieć, wyjątkowo do nich zaglądam. Ale jakiś darmowy soft w postaci klucza... czemu nie Puszcza oko
0 kudospetrucci109   @   11:29, 16.07.2014
Trzymam za nich kciuki. To czasopismo mojego dzieciństwa ;)
0 kudosshuwar   @   12:14, 16.07.2014
Ha, idą jak burza... ponad 105 tys. Pewnie jeszcze dziś będzie 130% normy (Zbieraja do 120 tys.) Uśmiech
0 kudosFox46   @   12:34, 16.07.2014
Cytat: shuwar
Dla mnie płyty mogą w gazetach nie istnieć, wyjątkowo do nich zaglądam. Ale jakiś darmowy soft w postaci klucza... czemu nie Puszcza oko


No właśnie czyli jesteśmy w mniejszości. BO ja gier z płytek DVD nigdy nie odpalałem, zawsze dla mnie tą ciekawostką była sama gazeta. Ale dzisiejsza młodzież taka jest, olewają czasopismo i wola to co jest na nośniku.
A to że nie czytają gazety tłumacza sobie "Bo mam internet" , jest w tym sporo racji ale dobrze jest od czasu do czasu poczytać pisemko. Można rzec że przez tego typu odbiorce "głupi ma zawsze szczęście" w tym wypadku CD-Action, nawet taki CLICK! który dawał DVD z pełnymi grami splajtował i z komputerowych gazet pozostali nieliczni np: CD-Action czy PSX Extreme.

Choć CLICKA! czytało mi się bardzo dobrze i kupowałem go od początku istnienia 1999 rok do 2004 roku. Wcześniej był GAMBLER, IO (jakoś tak ), Reset, Secret Service, PLAY.

No i nie zapominajmy że PSX Extreme też był o krok od zamknięcia.
0 kudosSadzio   @   12:36, 16.07.2014
Mam nadzieję, że logo pozostanie bez zmian Uśmiech
0 kudossebogothic   @   12:43, 16.07.2014
Cytat: shuwar
sami przyznacie, że jakoś płyt w CD Action, to jakaś kpina.

W jakim sensie? Chodzi o to, że na płytkach czasem są błędy CRC, czy o to, iż pełniaki są słabe?

Cytat: shuwar
A i samo CD to już przeżytek Dumny

CD to przeżytek dlatego teraz jest DVD. Szczęśliwy
0 kudosshuwar   @   12:57, 16.07.2014
Chodzi mi oczywiście o jakoś płyt. Myślałem, ze to przypadek... a jednak, raz kupiłem CDA dla płyty, i ? wynik oczywisty Dumny
BTW: Pisząc CD, mam na myśli płyty CD, DVD, Blueray, CD audio czy jakiekolwiek by nie były Dumny
0 kudosFox46   @   14:58, 16.07.2014
Cytat: shuwar
Chodzi mi oczywiście o jakoś płyt. Myślałem, ze to przypadek... a jednak, raz kupiłem CDA dla płyty, i ? wynik oczywisty Dumny
BTW: Pisząc CD, mam na myśli płyty CD, DVD, Blueray, CD audio czy jakiekolwiek by nie były Dumny

Oczywiście że tak, jakość tych płyt z CDA jest po prostu bardzo słaba, mało komu to działa poprawnie. Większości te płyty po prostu nie działają, z poczatku wielu myślało że to wina ich czytników. Ale skoro nawet ludziom którzy mieli nowe czytniki płytki nie działały. To od razu poszło na słabej jakości nośnik.

Z tego co pamiętam jakość nośnika spadła wraz z obniżką ceny z 19.90 na 15.90zł czyli kilka lat temu. Bo pamiętam jak kiedyś kupowałem CDA to wszystko pięknie ładnie mi czytało.

Zresztą to pismo ostro spadło na dno, to już nie to samo co kiedyś. Recenzji w ogóle najlepiej od nich nie brać pod uwagę, bo są napisane na poziomie Gimnazjum Poirytowany . A od CD-Action ostro wieje komercją na kilometr.
0 kudosshuwar   @   17:02, 16.07.2014
My tu gadu gadu, a tu Sikretowi brakuje niezałe 7 tysi do celu 130% Uśmiech
Dodaj Odpowiedź