Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (22-28 listopada).

Dzisiaj jest poniedziałek, co oznacza w najgorszym przypadku ledwie kilka zjawisk, mających miejsce cyklicznie właśnie na przestrzeni tego dnia - jedno z nich stanowi świeże zestawienie od organizacji Chart Track, odnoszące się do sytuacji na rynku gier w Wielkiej Brytanii.

@ 30.11.2009, 15:38
pc, ps2, ps3, psp, xbox 360, wii, inne

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (22-28 listopada).

Dzisiaj jest poniedziałek, co oznacza w najgorszym przypadku ledwie kilka zjawisk, mających miejsce cyklicznie właśnie na przestrzeni tego dnia - jedno z nich stanowi świeże zestawienie od organizacji Chart Track, odnoszące się do sytuacji na rynku gier w Wielkiej Brytanii. Jak zawsze jesteśmy już w jego posiadaniu, w związku z czym szybko nakreślimy Wam zarys tego, co w ciągu ostatnich 7 dni radziło sobie u Wyspiarzy najlepiej.

Całość dałoby się podsumować właściwie króciutko, lakonicznie można powiedzieć - zaskoczeń bowiem nie ma. Na czele, nieprzerwanie od 3 już tygodni, pozostaje najnowsza odsłona serii Call of Duty od Infinity Ward. Modern Warfare 2 po raz drugi z rzędu okazało się lepsze od innego hitu tegorocznej jesieni, za jaki z pewnością uchodzi Assassin's Creed II autorstwa Ubisoft Montreal. Żadnych zmian nie uświadczyliśmy także na najniższym stopniu pudła, gdzie raz jeszcze widzimy New Super Mario Bros. Wii.

Kiedy przyjrzeć się dokładniej reszcie obecnych na liście tytułów, wydaje się jasnym, że w porównaniu z jej poprzednim kształtem nie doszło praktycznie do żadnych istotniejszych roszad. W pierwszej dziesiątce najpopularniejszych utrzymało się bowiem 9 z 10 produkcji, które wcisnęły się tam ostatnio - wyjątkiem jest spadek Lego Batmana z 10 na 14 pozycję i związany z tym awans do top 10 F1 2009. Zaskakuje brak jakichkolwiek debiutantów - nie tylko wśród dziesiątki poniższej, ale również 40 uwzględnionych przez Chart Track w swoich publikacji produktach. Chodzi tu głównie o absencję LEGO Rock Band, znajdującego się na tamtejszym rynku od ostatniego piątku.

1. Call of Duty: Modern Warfare
2. Assassin's Creed 2
3. New Super Mario Bros.Wii
4. FIFA 10
5. Wii Fit Plus
6. Wii Sports Resort
7. Mario and Sonic at the Olympic Winter Games
8. Left 4 Dead 2
9. Forza Motorsport 3
10. F1 2009

Poprzednie podsumowanie (15-21 listopada).

Sprawdź także:
Forza Motorsport 3

Forza Motorsport 3

Premiera: 23 października 2009
XBOX 360

Forza Motorsport 3 to już trzecia część popularnej serii wyścigowej, a zarazem druga dedykowana next-genowej maszynce Microsoftu. Program już jakiś czas temu - nie bez pr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?