Grand Theft Auto: Liberty City Stories (PSP)

ObserwujMam (170)Gram (100)Ukończone (39)Kupię (32)

Lista problemów z Grand Theft Auto: Liberty City Stories (PSP)

Masz jakiś problem z grą Grand Theft Auto: Liberty City Stories i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

MACZLOGISOV   @   15:51, 06.04.2021

Skrót problemu: Błąd w grze

Witam. Ostatnio chciałem powspominać młodzieńcze czasy i odpaliłem stare GTA liberty city stories na ps2. Niestety podczas grania cały czas wyskakuje napis ,,loading" i gra zostaje wstrzymana (ładuje się parenaście mimut a nawet pare godzin i jest to uciążliwe). Dodam że problem występuje naczęsciej podczas jazdy autem w grze. W innych grach na tej konsoli wszystko działa ok, a płyta sama w sobie nie jest zbyt porysowana. Będę wdzięczny za każdy rodzaj pomocy.

pokaż załącznikczytaj odpowiedzi (0)
Eziair   @   16:21, 24.09.2013

Misja:   The Portland Massacre

Mam problem z tymi ludźmi pod pokładem. Dokładnie chodzi o to, że jak ich załatwie pojawia się kolejny, potem kolejny itd. Na mini-mapie nie zauwarzyłem niczego. Co trzeba zrobić? Proszę normalną odp. a nie filmik.

czytaj odpowiedzi (4)