Grand Theft Auto: Liberty City Stories (PSP)

ObserwujMam (168)Gram (100)Ukończone (38)Kupię (31)

Problem z Grand Theft Auto: Liberty City Stories (PSP)

Dodał Eziair   @   16:21, 24.09.2013

Misja:   The Portland Massacre

Mam problem z tymi ludźmi pod pokładem. Dokładnie chodzi o to, że jak ich załatwie pojawia się kolejny, potem kolejny itd. Na mini-mapie nie zauwarzyłem niczego. Co trzeba zrobić? Proszę normalną odp. a nie filmik.

Dodaj Odpowiedź
Odpowiedzi:
0 kudosdenilson   @   22:23, 03.10.2013
To podam praktyczną poradę - warto mieć rewolwer bo jednym strzałem zabijasz przeciwnika. Dobrze jest jeszcze mieć zaliczoną misję ambulansu żeby móc biegać sprintem non stop. Trzeba cierpliwie wybijać kolejnych płatnych morderców aż w końcu pojawia się "przyjaciel". Fakt jest to chyba najtrudniejsza misja ale nie niemożliwa do przejścia.
0 kudosEziair   @   15:16, 04.10.2013
O! Dzięki za radę ze sprintem.
0 kudosHateXD   @   16:18, 22.10.2013
P.S. Proszę bardzo :
Juz sama nazwa wskazuje, że będzie rzeź ^^. Cilli chce zgody. Ma się z nami spotkać na statku w Portland Docks. Jedziemy z nieufnością. Mieliśmy rację! we wnętrzu została urządzona zasadzka. Wyskakuje na nas mnóstwo ludzi z piłami. Z trudem ich zabijając, przychodzi czas na Vincenzo. On ma już jednak normalną broń więc chowamy się za czymś i go ostrzeliwujemy. Po jego śmierci uzyskujemy komunikat o nowej mini grze (Slash TV) oraz napis Mission Passed.
Wskazówka!
Wrogów zabijaj ze stubby shotguna! biegnij, biegnij --> stop --> strzał i znów bieg. I tak do końca. Przed wejściem do wielkiej hali zbierz armor i inne znajdźki.