Batman: Arkham City (PC)

ObserwujMam (222)Gram (52)Ukończone (136)Kupię (44)

Lista problemów z Batman: Arkham City (PC)

Masz jakiś problem z grą Batman: Arkham City i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

azazel78   @   08:30, 03.03.2013

Mam taki problem że jak w metrze podążam za trzecim sygnałem zakłócacza to przy wagonie pociągu są drzwi które trzeba otworzyc impulsem magnetycznym ale problem polega na tym że sie one nie otwierają.Bardzo proszę o pomoc.

czytaj odpowiedzi (1)
Mateusz8222   @   18:38, 13.11.2013

Witam mam taki problem iż posiadam grę Batman Arkham City oryginał i gdy walczę z Freezem pod koniec walki wychodzi mi z gry i wyskakuje komunikat że gra przestała działać i nie wiem co może być tego przyczyną. Jakby ktoś znał odpowiedź i jak temu zaradzić proszę pisać. z góry dzięki pozdrawiam.

czytaj odpowiedzi (1)
adamergo   @   20:24, 26.11.2013

Witam dziś zakupiłem Batman Arkham City GOTY. Zainstalowałem grę potem Games for Windows nie zadziałał, potem odinstalowałem grę i Games for Windows. Następnie zainstalowałem najpierw Games for Windows z ich strony a potem grę i nadal po naciśnięciu klawisza HOME nic nie wyskakuje. Proszę o pomoc

czytaj odpowiedzi (7)
darleg1985   @   09:13, 11.03.2014

Mam orginalną grę, po graniu tak po ok. 30 minutach, najpierw głosy zacinają się, a następnie po kilku minutach, gra się całkowicie zacina.Czym to może być z powodowane?Inne gry chodzą mi płynie i bez problemów takie jak Tomb Raider, Battlefield 3 i 4 , Crysis 2 i 3,Sleeping Dogs, Assassin’s Creed IV: Black Flag, Far Cry 3
Moj sprzęt: i5-3470, Sapphire Radeon HD 7870 2GB, pamięć RAM 8Gb

czytaj odpowiedzi (1)
muul123   @   13:51, 17.09.2016

Skrót problemu: Program Batman arkham city GOTY przestał działać

Po filmiku zaraz na początku gry kiedy mam walczyć kobietą kotem gra się wyłancza . Kiedy próbuje wczytać grę ta zaraz po ekranie ładowania również się wyłancza .
Problem ten mam tylko przy fabule. DLC działa bez problemu.
Prosze o szybką pomoc.


pokaż załącznikczytaj odpowiedzi (2)
guy_fawkes   @   01:17, 31.12.2011

Rozdział:   0
Poziom:   0

Gra nie uruchamia się, wywalając komunikat "fingerprint error". Pobrana z GamersGate.com. Jak sobie z tym poradzić?

czytaj odpowiedzi (6)
guy_fawkes   @   20:26, 11.01.2012

Rozdział:   Cała gra
Poziom:   Cała gra

Po pierwszym odpaleniu gry, zalogowaniu się na swoje konto GfWL, podaniu klucza oraz instalacji patcha gra nie chce się chce się łączyć z kontem Live, przełączając się w tryb offline. Argumentuje to komunikatem o rzekomo nieobsługiwanym regionie, a przecież Live działa w Polsce od listopada 2010.
Wie ktoś, jak sobie z tym poradzić?
Gra pobrana z GamersGate, polska wersja językowa.

pokaż załącznikczytaj odpowiedzi (5)
meihatchi   @   11:08, 11.11.2013

Rozdział:   Walka z Freez\'em

Mam problem przy walce z freez'em, gdy zadaje mu ostateczny cios gra wywala mi do pulpitu po czym szuka problemu i jest informacja że Batman Arkham City przestał działać. Czy ktoś wie co to może być za problem ?

czytaj odpowiedzi (2)
melman123   @   00:26, 07.02.2013

Rozdział:   -
Poziom:   -
Misja:   -

Ostatnio mam same problemy :P FPS skacze jak szalone od 2-54 przy minimalnych. Natomiast gra na maksymalnych detalach niewiele się różni gdyż liczba fps wynosi od 0-56. Nie narzekałbym ale te spadki są dosyć częste i przez to chociażby walka staję się misją nie do wykonania..

czytaj odpowiedzi (2)
meki123   @   23:24, 08.01.2012

POCZĄTEK GRY GDY PODCHODZISZ DO BRAMY A ONA SIĘ NIE OTWIERA WIĘŻNIOWIE ŻUCAJĄ I NIC SIĘ NIE DZIEJE

czytaj odpowiedzi (5)
wiciox   @   12:16, 08.05.2012

Rozdział:   DLC Kobieta-Kot
Poziom:   muzeum
Misja:   Idź do muzeum i zabierz swój łup Dwóm Twarzom

Jestem pod muzeum, goście rozwaleni a ten wykrzyknik nie znika. Wchodzę do muzeum (skoro mam zabrać łup Dwóm Twarzom w muzeum) i na mapie powinien być zielony wykrzyknik, jednak go nie ma. Idę dalej, w sali, gdzie jest dinozaur rozwalam gości, potem idę dalej i w tej dużej sali również rozwalam gości. Idę dalej i jest ta komnata z wodą, zabrałem trofeum człowieka zagadki, ale przez tą wodę nie wiem jak przejść. I dalej nic nie ma, żadnego wykrzyknika, filmiku, drzwi z drugiej strony są zamknięte (chodzi mi o to drugie wejście do muzeum). Co mam robić?

czytaj odpowiedzi (1)
forsa7   @   08:03, 05.10.2013

Rozdział:   nie wiem
Poziom:   nie wiem
Misja:   nie wiem

Jestem przy Ras al Ghulu, gdy trzyma on swoją córkę. filmik wyłącza się po 5-10 sekundach od zakończenia dialogu. Po tym nie mogę nic nacisnąć, a odwrócony batarang nie chcę się wczytać. Czy mam nacisnąć jakiś przycisk? Gra oryginalna.

czytaj odpowiedzi (2)
wiciox   @   16:52, 23.03.2012

Rozdział:   Proglog
Poziom:   Początek
Misja:   Początek

Kiedy jeszcze Wayne wychodzi z tymi dwoma kolesiami ubranymi w niebieskie ubrania przez drzwi, to tamta dwójka biegnie i nagle pada na ziemię. Więźniowie za płotem pojawiają się dopiero po chwili, najniższe ustawienia też nie pomogły. Jak to przejść? Może ktoś wrzucić save tuż po tym momencie?

czytaj odpowiedzi (6)
Pimpuś   @   13:47, 27.11.2011

Misja:   trzecia ofiara dead shota

Nie wiem gdzie leży ten człowiek czyli trzecia ofiara błagam przyślijcie jakieś zdięcje albo pomoc błyskawiczną.
I jeszcze jedno gdzie wpisuje się kod dlc ?
Mam werse na PC

czytaj odpowiedzi (2)
jkl87   @   19:57, 29.02.2012

Rozdział:   nie wiem
Poziom:   nie wiem
Misja:   uwolnić zakładnika człowieka zagadki

Mam problem z człowiekiem zagadką i jednym z porwanych podłoga pod napięciem i wirujące ostrza i jeszcze ciągle gada. Nic mi nie wychodzi. Pomocy

czytaj odpowiedzi (4)
G.toczek   @   10:47, 24.02.2012

Rozdział:   Huta Sionisa
Misja:   Wykradnij dóbra ze skarbca Strange

Witam!

Mam problem z grą Batman Arkham City. Przeszedłem 45% gry i po walce z Jokerem, i filmiku z uwolnieniem Kobiety Kot mam za zadanie pójść do Skarbca Strange pojawia się filmik z uwolnieniem pojawia się napis: "Please right click now to skip the cutscene, or the game will stop working". Klikam jednak wiele razy i nic... Ciągle pojawia się w prawym dolnym rogu napis "Wczytywanie..." i po chwili pojawia się czarny ekran i już nic nie można zrobić, nie chce wczytać się dalej.obraz się zatrzymuje w tym momencie i mogę jedynie wyłączyć grę W internecie czytałem, że nie tylko ja mam z tym problem a rozwiązania nie mogę znaleźć. Może tutaj mi ktoś pomoże?

Pozdrawiam

czytaj odpowiedzi (3)
Skoczorek   @   09:54, 27.04.2013

Rozdział:   Krew Demona
Misja:   Zlokalizuj Rash al Ghula

POMOCY!!
Jestem w misji gdzie trzeba zostać zabujcą test u Rash al Ghula trzeba przelatywać z góry lodowej na drugą na końcu trzeba wlecieć do dziury w piasku i teleportuje cie do tego pokoju gdzie piło się tą krew z kielicha wychodzę z tego pokoju i nikogo niema a jak oglądałem Let's play to te zabójcy stali i jak ide do góry jest otwarte ale nie mogę przejść tak jak by była jakaś ściana wychodziłem z gry i wchodziłem więc utknąłem proszę o jak najszybszą pomoc z góry THX

czytaj odpowiedzi (1)
Kirk85   @   19:08, 22.12.2011

Rozdział:   Zlokalizuj Ra\'s al Ghula i zdobadź próbkę jego krwi
Misja:   Zlokalizuj Ra\'s al Ghula i zdobadź próbkę jego krwi

Przeszedłem wszystkie platformy w wróciłem do tej Izby Demona i idę schodami na górę nie ma przejścia. podobno miała tam czekać Thalia ale jej nie ma wczytywanie punkty kontrolnego nic nie daje nie można nic zrobić pomocy

czytaj odpowiedzi (4)
Decoy7pk   @   16:00, 15.01.2012

Misja:   Znajdź Ras\'al Ghula i zdobądź próbkę jego krwi.

W trakcie pogoni za ninja, gdy na terenie Dzielnicy Przemysłowej wlatujemy do dziury i dalej brniemy kanałami za sygnałem nadajnika GPS, napotykamy na zagadkę Człowieka Zagadki gdzie są umieszczone na ścianie 3 trofea, zaś na ścianach bocznych rury z gazem/parą wodną. Jak należy rozwiązać tę zagadkę, gdyż nie denerwują mnie kolejne próby, ale te monologi Zagadki po kolejnej śmierci Batmana! o.O
Dla przypomnienia treść zagadki:
"Jaka liczba następuje po 3 kiedy Rycerz przegrywa...
Odpowiedź brzmi: 2" po tym z pierwszej rury zaczyna lecieć gaz, potem z drugiej,a dalej z trzeciej->śmierć.

Co robić?

czytaj odpowiedzi (2)