Assassin's Creed III Remastered (PC)

ObserwujMam (5)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (0)

Lista problemów z Assassin's Creed III Remastered (PC)

Masz jakiś problem z grą Assassin's Creed III Remastered i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

Espanol   @   20:02, 25.09.2020

Rozdział:   Ojciec i syn
Poziom:   Sekwencja 9
Misja:   Piana i płomienie

Skrót problemu: Brak misji

Mój problem polega na tym, że po opuszczeniu wspomnienia nie mogę do niego wrócić. Akcja tego wspomnienia działa się w strzeżonym budynku. Z powodu błędu w grze polegającego na tym, że straciłem dostęp do broni białej, musiałem wyjść z tego wspomnienia i myślałem, że będę mógł do niego wrócić, ale nie da się już wejść do tego budynku, a z mapy zniknęła ikona misji. Czy da radę jakoś ją przywrócić albo wrócić do poprzedniego wspomnienia, by usunąć ten błąd bez zaczynania całej gry od nowa? Gra jest oryginalna, zarejestrowana na koncie Uplay. Bardzo proszę o pomoc.

czytaj odpowiedzi (0)
cojones58   @   16:34, 06.02.2020

Skrót problemu: Problem w sekwencji 2

Jestem w sekwencji 2. Kiedy mam użyć żołnierza do osłony przed ostrzałem, nie mogę nic zrobić. HUD nie pokazuje mi kiedy mam wcisnąć spację. Wciskam ją tak czy inaczej i nic... nic się nie dzieje. Oglądałem na YouTube jak to ma przebiegać ale u mnie nie dzieje się nic. Czytałem też, że AC 3 ma wiele bugów. Może to jeden z nich? Co mam robić, bo dopiero zacząłem grę i już utknąłem.

pokaż załącznikczytaj odpowiedzi (0)