LOKI (PC)

ObserwujMam (480)Grasz (252)Ukończone (54)Kupię (44)

Lista problemów z LOKI (PC)

Masz jakiś problem z grą LOKI i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

Dawkli   @   10:54, 25.01.2014

Rozdział:   Misja Nordycka
Poziom:   12
Misja:   Fenrir, wilk w lodowej grocie

Witam, muszę zezłościć Fenrira i złapać go w pułapkę, aby uwolnić Odyna. Owszem pułapka tam leży, ale nie mam pojęcia co zrobić, aby się zamknęła!

czytaj odpowiedzi (0)
Blacker   @   22:10, 25.09.2011

Misja:   Moc która może zabić boga

Sprawa jest prosta , przeszedłem wszystkie poziomy i zadania Ale. Na boskim kiedy trzeba tylko odszukać tajemne świątynie (odnalazłem kryształy w pozostałych trzech), w świecie azteckim nie zagadałem do wodza wioski tylko od razu skierowałem się w stronę świątyni (po drodze zagadałem do pierzastego węża) i teraz nie mogę przejść przez Pokój Ofiarny. Pominąłem tego gościa na początku i jest jak jest. wejście jest zablokowane i nic nie da sie zrobić. pytanie, ma ktos stan gry (w folderze Characters -> imie waszego bohatera plik GameState) na boskim poziomie i najlepiej jak by przeszedł już kilka światów, albo nawet jakis znajomy czy coś?? Bo nie robiłem żadnych kopii tego pliku wcześniej. Brakuje mi jednego przejścia do końca gry

czytaj odpowiedzi (1)
trichu   @   13:47, 25.06.2011

Poziom:   Bóg
Misja:   poziom Bóg

Gram w grę "LOKI" i przeszedłem już grę na dwóch poziomach gry : śmiertelnik i bohater, ale został BÓG. Po prostu z lenistwa i może z tego że już trochę trudno jest nie chcę mi się przechodzić go. Chciałbym poprosić graczy którzy są wtajemniczeni w tą grę, aby pomogli mi, udostępniając swoją postać w lokim lub też zamieścić filmik końcowy. Cool

czytaj odpowiedzi (1)
zoooldar   @   11:54, 18.06.2011

Misja:   W poszukiwaniu Setha

gdy jestem w swiecie egipskim i chce kliknac na Izyde nic sie nie dzieje nie moge dostac misjii.
prosze o pomoc
mam problem tylko z nia z niczym innym

czytaj odpowiedzi (0)
Dawid736   @   19:21, 11.06.2011

Misja:   Poszukiwanie Setha

Nie mogę znalesc SETHA. Może ktoś podpowie mi jak mam go szukać, albo gdzie. Z góry dziękuję!!!!

czytaj odpowiedzi (1)
bunkier1   @   20:54, 12.01.2011

Misja:   zdobycie śliny wilka

Jestem w moczarach Blutwasser, mam zdobyć ślinę wilka, tyle że on jest na górze, na którą nie mogę wejść.. co mam zrobić? można jakoś wejść na tę górę? z góry dzięki za odpowiedz ;)

czytaj odpowiedzi (2)