Kingdom Hearts (PS2)

ObserwujMam (26)Gram (9)Ukończone (6)Kupię (4)

Kody do Kingdom Hearts (PS2)


bigboy177 @ 15:36 14.10.2006
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

In-game reset – Podczas gry przytrzymaj R1 + L1 + start + select + R2 + L2.

Alternatywny filmik zakończenia – Ukończ grę, a wszystkie Keyholes nie będą zamknięte (włączając w to The Book of Pooh), uratuj 99 dalmatyńczyków i wygraj puchar Hades Cuo.

Ukończ grę na poziomie trudności expert i obejrzyj ukryty zwiastun. Na końcu pojawi się inny ekren.

Ukryty zwiastun - Poczekaj aż napisy się skończą, żeby obejrzeć epilog odnośnie tego, co stanie się z Sorą, Donaldem, Goofym. Potem jest „Special Secret”, który jest ukrytym zwiastunem dla jeszcze jednej gry Kingdom Hearts, jakkolwiek ten zdaje się dotyczyć Riku i tego, co stanie się po pokonaniu Ansem i Heartless.

Uwaga: Ukryty zwiastun, po tym z Pluto i list są w zasadzie częścią zwiastuna Kingdom Hearts 2. Japońska gra Kingdom Hearts Mix powinna pokazać połowę tego zwiastuna.

Aby obejrzeć ukryty zwiastun, zostaw grę na początkowym ekranie przez niecałą minutę. Nic nie naciskaj na padzie do momentu aż pojawi się zwiastun.

Opcja wyboru przeciwnika (select opponent) – Kiedy pokonasz Sephirotha, nowa opcja (opponent select) będzie dostępna w Hades Cup. Pozwoli to na wybór przeciwnika z dużą ilością punktów doświadczenia.

Tryb expert – Na początku gry, kiedy zostaniesz zapytany o wybór poziomu trudności, wybierz „Difficult”. Kiedy będziesz w pokoju gdzie jest „sword”, „staff” i „shield”, wybierz „sword”. To jest uważane za tryb expert. Na końcu będziesz mógł zobaczyć ogólne statystyki.

Screeny z Kingdom Hearts (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?