Minecraft (PC)

ObserwujMam (303)Gram (236)Ukończyłeś (77)Kupię (16)

Kody do Minecraft (PC)


mateusz_kd @ 13:32 17.01.2013
Mateusz "mateusz_kd" Kędziorski

KLONOWANIE PRZEDMIOTÓW

Poniższa metoda umożliwia sklonowanie dowolnego przedmiotu znajdującego się w inwentarzu głównego bohatera. Wybierz przedmiot, który chcesz sklonować i umieść go w pudełku. Zapisz grę i powróć do menu głównego. Wznów rozgrywkę i zabierz z pudełka przedmiot, który wcześniej w nim umieściłeś. Zamknij teraz awaryjnie grę z użyciem kombinacji klawiszy [ALT]+[F4]. Ponownie uruchom grę i wczytaj ostatni save. Wybrany wcześniej przedmiot powinien teraz znajdować się w dwóch kopiach - jeden egzemplarz będzie w Twoim inwentarzu, a drugi nadal w pudełku.

Screeny z Minecraft (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosamdep50   @   11:59, 18.01.2013
Rety... kody do Minecrafta?? A po co? przecież frajda to zdobywanie, budowanie i tworzenie wszystkiego, po co tu kody, mogą tylko zepsuć całą zabawę. Puszcza oko
0 kudosMicMus123456789   @   14:22, 18.01.2013
Cytat: amdep50
A po co?

A po to żeby ich używać? ;p Może nie każdy lubi bawić się od zera.
0 kudoscezicezi   @   19:59, 11.02.2013
kody do minecraft ? po co? załadujesz texture packi masz premium i zabawa jest pro
0 kudosamdep50   @   00:12, 04.08.2013
Po raz pierwszy lekko się wkurzyłam na Minecrafta po ostatniej aktualizacji, tej dodającej konie. W trybie creative nie ma problemu, biorę siodło z plecaka i jeżdżę...
Ale w normalnym trybie z tym siodłem jest problem. Nie ma go w craftingu, można zdobyć tylko w handlu z wieśniakami, od rzeźnika - jeszcze takiego nie spotkałam, albo ze skrzyni przy spawnie potworów. A ja gram w trybie pokojowym i żadnych potworów nie mam... No i nici z jeżdżenia konno. Smutny
0 kudosIgI123   @   01:55, 04.08.2013
Wyrusz w świat i idź cały czas przed siebie. W końcu natrafisz na jakąś wiochę. Raz grałem i dopiero po kilku dniach się zorientowałem że po drugiej stronie jeziora jest małe miasteczko.
0 kudosEziair   @   20:59, 22.10.2013
Tak w ogóle to lepsze byłyby komendy typu: /gamemode 1 jako kody. Możnaby je dodać.
0 kudosagresor90a   @   21:28, 22.10.2013
Cytat: amdep50
Po raz pierwszy lekko się wkurzyłam na Minecrafta po ostatniej aktualizacji, tej dodającej konie. W trybie creative nie ma problemu, biorę siodło z plecaka i jeżdżę...
Ale w normalnym trybie z tym siodłem jest problem. Nie ma go w craftingu, można zdobyć tylko w handlu z wieśniakami, od rzeźnika - jeszcze takiego nie spotkałam, albo ze skrzyni przy spawnie potworów. A ja gram w trybie pokojowym i żadnych potworów nie mam... No i nici z jeżdżenia konno. Smutny


Zresztą co 3 kejw ma siodło gorzej jest znaleźć zbroje do konia
Granie na pokojowym odbiera sens tej grze tracisz połowę możliwości.
A jak nie lubisz po prostu tracenia itemów to poszukaj na na necie aby nie tracić itów po śmierci
0 kudoskris2001   @   14:32, 29.10.2013
Zgadzam się z pierwszym postem. Kody całkowicie psują frajdę z gry. Moim zdaniem niepotrzebny dodatek.
0 kudosqtwnasajsspolak   @   21:36, 26.01.2014
Kody: gamemode 0/1/2- tryb gry 0survival,1creative,2adventure
/ban — Banuje z serwera gracza o nazwie nazwa_użytkownika. Zbanowany gracz nie może już więcej zalogować się na serwer, korzystając z nazwy nazwa_użytkownika. Ban automatycznie kasuje dany nick z whitelist serwera.

/ban-ip — Banuje z serwera wszystkie połączenie z IP równego adres_ip.

/banlist [ips] — Wyświetla listę zbanowanych. By zobaczyć listę zbanowanych adresów IP należy dopisać do komendy opcjonalny parametr [ips].

/deop — Zabiera status operatora użytkownikowi nazwa_użytkownika.

/gamemode — Zmienia tryb gry na Survival dla parametru 0 lub na tryb gry Creative dla parametru 1. Warto zauważyć, iż zmiana trybu gry następuje tylko dla użytkownika o nazwie nazwa_użytkownika, a nie dla wszystkich graczy jednocześnie. Gracz musi być online, aby komenda mogła zadziałać.

/give [ilość_sztuk] [zniszczenie_przedmiotu] — Spawnuje w lokalizacji o nicku nazwa_użytkownika przedmiot ustalony za pomocą parametru dane_przedmiotu o ilości ustalonej przez parametr ilość_sztuk (defaultowo jest to ilość 1) oraz o ustalonym przez parametr zniszczenie_przedmiotu zniszczeniu (defaultowo 0 zniszczenia). Przykładowo po wpisaniu: /give Notch 1 10 damy zalogowanemu na naszym serwerze graczowi o nicku Notch 10 bloków Stone'a.

/give nick ip itemu i liczba ile się chce
/help lub /? — Wypisuje listę dostępnych komend. Warto zauważyć, iż komendy: banlist, whitelist, toggledownfall, xp, tell, me oraz kill nie są pokazywane za pomocą tej komendy.
/kick — Kickuje z serwera, czyli wymusza rozłączenie z serwerem gracza o nicku nazwa_gracza.
/list — Wypisuje listę aktualnie zalogowanych użytkowników na serwerze.
/op — Przyznaje graczowi o nicku prawa operatora.
/pardon — Usuwa bana użytkownikowi, usuwając go z blacklist i tym samym pozwalając na ponowne zalogowanie się na serwer.
/pardon-ip — Usuwa bana z podanego w parametrze adres_ip adresu IP, usuwając go tym samym go z blacklist i pozwalając na łączenie się z serwerem z tego numeru IP.
/save-all — Wymusza na serwerze zapisanie na dysku wszystkich wymaganych zmian, które pojawiy się w świecie gry od momentu poprzedniego zapisu.
/save-off — Wyłączenie zapisywania na serwerze plików świata.
/save-on — Włączenie zapisywania na serwerze plików świata.
/say — Wysyła wiadomość do wszystkich graczy zalogowanych na serwerze. Wiadomość widoczna jest w jasnoróżowym kolorze.
/stop — Wyłączenie serwera.
/time — Ustawianie lub dodawanie czasu do czasu świata gry. Numer, jest to liczba typu integer, zawierająca się między wartością 0 a 24000. Gdzie 6000, to środek dnia, 12000 zachód, natomiast 18000 to północ. Za pomocą komendy time można też odejmować czas od obecnego czasu gry używając modyfikatora add X, korzystając z ujemnej wartości parametru numer. Dla przykładu, aby z północy zrobić środek dnia należy wpisać: /time add -12000.
/toggledownfall &mdash Włączanie/wyłączanie deszczu i śniegu.
/tp — Teleportuje gracza o nicku nazwa_użytkownika do lokalizacji podanej w parametrze cel_teleportacji.
/whitelist &mdash Dodaje lub usuwa gracza do listy whitelist.
/whitelist — Włącza lub wyłącza whitelist dla serwera. Warto zauważyć, iż operatorzy serwera zawsze będą mogli się połączyć z serwerem, nawet, jeśli whitelist została włączona na serwerze, a ich nicki nie widnieją na liście.
/whitelist &mdash Przeładowywuje whitelistę z pliku white-list.txt znajdującego się na dysku serwera Minecraft. Komenda jest najczęściej przydatna w przypadkach, w których whitelista została zmodyfikowana na zewnątrz Minecrafta.
/xp — Daje graczowi odpowiednią ilość orbów, potrzebnych do zwiększenia expa. Minusowa wartość może odjąć posiadany pasek EXP, aczkolwiek nie może obniżyć levela postaci.
Dodaj Odpowiedź