Strona główna » Flirt » Podgląd tematu
Czy gry zbliżają ludzi ??Offline
B92 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Kuba Rozpruwacz (exp. 6176 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Jeżeli grasz w singlu to oczywiście, że nie. Chyba, że np. gracie w tym samym czasie z kumplami w jedną grę i codziennie w szkole chwalicie się kto gdzie już doszedł. Ja tak miałem w 1-3 podstawówki. Szczęśliwy Ewentualnie jak masz znajomych graczy, którzy o grach lubią pogadać.

W multi to już inna sprawa, fakt że zabierają sporo czasu i można stracić przyjaciół z reala, ale z drugiej strony na necie poznajesz też i innych ludzi. Ale wiadomo, że Ci z reala to powinien być priorytet.

Offline
gregory16mix //grupa Akademia Morderców » [ Obywatel 2012 ]0 kudos
Jak dla mnie to zależy od typu i rodzaju gry. Grasz w singla = na pewno nikogo nie poznasz. Jeśli chodzi o multi, to strzelanki do zapoznania znajomości nie polecam. Za to symulacje, np. bilarda. Tu można poznać ludzi i nawet w jakiś sposób zainicjować później spotkanie. Dumny Planszówki na 100% zbliżają do siebie ludzi, wspomniana gra wstępna, nie wiem Imper czy robisz to z ludźmi na ulicy, ale ta gra zbliża tylko do drugiej połówki Dumny Gry imprezowe, jakieś karaoke i do tego nieśmiertelne robaki Dumny impreza udana na pewno Dumny Ale czy gry izolują człowieka... Jest taka opcja, gdy owy okaz cały czas siedzi przed kompem, nie wychodzi w wolnym czasie na spotkania czy spacery, a kontakt z ludźmi utrzymuje tylko elektronicznie to wtedy można mówić o alienacji człeka i wisi wtedy groźba rozdwojenia jaźni tego okazu Dumny ale to przypadki dość sporadyczne jak na razie, ale nie wiadomo co czas pokaże...

Offline
imperator88 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Desperado (exp. 3731 / 4800) lvl 11 ]0 kudos
bilard na żywo jest lepszy, więcej interakcji pośmiać się można nauczyć czegoś.
Co ja robię z ludźmi na ulicy... jak dobrze zauważyłeś gregory miałem tu na myśli drugą połówkę Uśmiech jeszcze się nie rzucam na kobiety na chodniku Dumny
nawet gry singlowe mogą zbliżać. U nas może tak tego nie widać ale w kraju kwitnącej wiśni są zloty fanów ubranych w ciuszki z gier. I tam potem poprzez gry możesz zawrzeć ciekawe znajomości.
O to przykład jednej z fanek Puszcza oko


Obrazek


Offline
gregory16mix //grupa Akademia Morderców » [ Obywatel 2012 ]0 kudos
Cytat: Ravnarr
Cytat: gregory16mix
Za to symulacje, np. bilarda. Tu można poznać ludzi i nawet w jakiś sposób zainicjować później spotkanie. Dumny
Eee, a nie prościej wyjść na bilarda do jakiejś knajpy?
Prościej, ale mówimy o grach komputerowych Dumny tak tylko napisałem" Uśmiech

Liczba czytelników: 473186, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 51087 wątków oraz napisali 663669 postów.