Strona główna » Flirt » Podgląd tematu
Charakter czy może wygląd ?Offline
Jarazzz //grupa Stara Gwardia » [ Hamster Raider (exp. 3134 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
Zalezy w jaki sposob ta Lima jest glupia, bo jak łasa na pieniadze to zostaw od razu, a tak to polecam, nic tak nie cieszy jak extra cyce, super tylek, piekna kichawa.. Dumny jesli jest glupia to nic, ale jesli jest chamska, bezczelna itp. to juz gorzej, aa no i zalezy jeszcze jak tamta ponoc brzydka jest brzydka, bo jesli przygrubawa, bez zachowanej kobiecej figury to wiesz.. Dumny

Offline
kmd //grupa Mieszczanie » [ Wędrowiec (exp. 26 / 30) lvl 3 ]0 kudos
Ja mam takie kryterium. U dziewczyny z wyglądu najważniejsza jest twarz - po prostu musi mi się podobać na twarzy. Muszę mieć ochotę ją pocałować jak na nią patrzę, a nie się krzywić na jej widok ;) I wygląd twarzy stawiam na równi z osobowością, charakterem itp. Jeśli chodzi o ciało, to wychodzę z założenia, że to można modelować - siłowania, fitness, basen, odpowiednie odżywanie i naprawdę można wyglądać bardzo dobrze - kwestia chęci i ruszenia dupska.

Do wszystkiego i tak dochodzi dopasowanie. Co z tego, że dziewczyna jest mądra, jak i tak wszystko Was różni. Poglądy, zainteresowania, ulubiona muzyka czy cokolwiek innego. Sama mądrość jako pojęcie dość ogólne jeszcze o niczym nie świadczy. A wygląd i tak kiedyś przeminie - chociaż niektóre 40-stki jak licealistki ;) )

Offline
bat2008kam //grupa Stara Gwardia » [ Hamster: Total War (exp. 48501 / 54800) lvl 17 ]0 kudos
Dobry górnik z Ciebie, odkopać taki temat Szczęśliwy

Cóż, dla mnie liczy się raczej charakter, ale to może kwestia tego, że nie spotkałem jeszcze dziewczyny, która wyglądem łapałaby się do mojego prywatnego pamiętniczka.

Ale poważny związek lepiej budować z mądrą i miłą kobietą. Uroda przemija, czasami bardzo szybko...

Liczba czytelników: 473338, z czego dziś dołączyło: 2.
Czytelnicy założyli 51215 wątków oraz napisali 664308 postów.