Counter-Strike: Global Offensive (PC)

ObserwujMam (303)Gram (137)Ukończone (30)Kupię (29)

Artykuł - Recenzja myszki Dream Machines DM1 FPS - komentarze

Offline
TheCerbis //grupa Legendary Moon Grove » [ Obywatel 2016 ]0 kudos
Ja mam takiego Logitecha jak na ostatnim zdjęciu i nie mam zamiaru zmieniać. Ładniejszy, precyzyjny i wystarcza. Z klawiaturą do zestawu tworzy się ładne spektrum zmieniających się kolorów. Dream Machines może i ma wydajny sprzęt, ale o designie muszą sporo jeszcze się nauczyć.

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 7575 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Mnie akcesoria tej marki niespecjalnie przekonują, chociaż podoba mi się to, jak leży w dłoni model DM2 Comfy i jak ma świetną fakturę obudowy, która dość dobrze opiera się zabrudzeniom. DM1 odstrasza mnie przede wszystkim połyskliwym grzbietem i brakiem półki na kciuk, co mam w swoim prywatnym Logitechu G500s. Poza tym rolka, jakkolwiek by tutaj dobra nie była, dla mnie przegrywa z definicji z uzależniającym microgearem.

Mimo to trochę szkoda, że świadomość istnienia tej marki jest wciąż niewielka wśród graczy - zazwyczaj na co dzień słyszę pytania o SS, Razera czy nawet Zowie, ale DM pojawia się w nich bardzo, bardzo rzadko.
Swoją drogą jakiekolwiek oprogramowanie i tak jest lepsze, niż jego brak i sterowanie parametrami myszy za pomocą specjalnych kombinacji, jak w Xtrfy M2. Z autopsji pamiętam również, że A4Tech także średnio informował o istnieniu oprogramowania Oscar dla kompatybilnych myszek.

Liczba czytelników: 470692, z czego dziś dołączyło: 1.
Czytelnicy założyli 49533 wątków oraz napisali 654360 postów.