Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Sony zapowiada podwyżkę cen gier swoich studiów - komentarze

Offline
mrPack //grupa Wojownicy RPG » [ Postowy Huragan (exp. 1804 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
Nikt nie obiecywał, że będzie tanio. Stos gier do ogrania wcale nie maleje i za pełną cenę kupuję już tylko niektóre tytuły, a tak to czekam na jakieś konkretne obniżki. Nawet jeśli zdecyduję się już kupić PS5 to aż tak dużego ciśnienia na najnowsze gry nie mam i pewnie poczekałbym na promocje, a do tego czasu ograłbym produkcje z PS4 w większym komforcie na nowej konsoli.

Offline
luki505 //grupa Wojownicy RPG » [ Legion (exp. 492 / 800) lvl 8 ]1 kudos
Żałosne to jest, nie dość ze sprzedali 100mln swojej konsoli PS4, mają rekordy w sprzedaży swoich gier to jeszcze im mało, ta pazerność odbije im się czkawką jak każdemu z resztą. Czyli co? Generacja używek i januszowe konta wchodzą również w rynek konsolowy? Kolejny raz dają furtke nielegalnemu biznesowi.

Offline
Bubtownik //grupa Wojownicy RPG » [ Legion (exp. 413 / 800) lvl 8 ]2 kudos
Z ceną to polecieli ostro bez absolutnie żadnych podstaw. Po prostu będą sobie teraz chcieli odbić niską cenę konsoli. Mam nadzieję, że gracze solidarnie zbojkotują to i jak zobaczą, że w najgorętszym okresie premiery gra słabo schodzi to się uspokoją z tymi cenami. Przecież firmy developerskie cały czas się chwalą jakie to ich przychody są duże i zwracają produkcje gry kilkukrotnie, a teraz nagle już nie zwracają i trzeba podnieść? O nie, nie wypnę się przed SONY mimo ich świetnych gier. Albo sobie wezmę Xbox'a, albo będę kupował same używki i wielką figę na mnie zarobią jeśli chodzi o gry.

Offline
krzywy_banen //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 302 / 400) lvl 7 ]1 kudos
U mnie też już koniec z grami na premierę raczej. Może sobie kupię demons soulsy na premierę, bo w sumie jakąś nextgenową grę chcę mieć, plus to soulsy które ja lubię, ale to tyle, prawie 400 złotych za grę to już za dużo żeby wydawać na byle co.

Liczba czytelników: 469738, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 49121 wątków oraz napisali 652323 postów.