Tony Hawk's Pro Skater 5 (Xbox One) - okladka

Tony Hawk's Pro Skater 5 (Xbox One)

Premiera:
29 września 2015
Premiera PL:
02 października 2015
Platformy:
Gatunek:
Sportowe / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Tony Hawk's Pro Skater 5 (Xbox One)
Materdea @ 21:28 05.05.2015
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Tony Hawk's Pro Skater 5 to kolejna odsłona najbardziej rozpoznawalnej serii gier sportowych skupionych wokół jazdy na deskorolce i sygnowanych nazwiskiem znanego skatera - Tony'ego Hawka. Za produkcję gry odpowiada znane z poprzednich odsłon RIDE oraz SHRED studio Robomodo.

Tony Hawk's Pro Skater 5 stanowi powrót do korzeni marki, do czasów świetności cyklu Pro Skater. Model poruszania się na desce został stworzony od podstaw, ale z zachowaniem klasycznych ruchów z poprzednich odsłon. Jazda jest bardzo zręcznościowa, a nie nastawiona na realizm.

"Piątka" oferuje zbiór wielu nowych lokacji i rozmaitych misji do wykonania na ich terenie. Możemy ukończyć je sami lub z przyjaciółmi w ramach sieciowej kooperacji i wzajemnych wyzwań. W trakcie rozgrywki wcielamy się nie tylko we własnoręcznie wykonanego skatera, ale także w wiele kultowych osobistości tego środowiska. Wśród znanych nazwisk znajdują się m.in. Tony Hawk, Nyjah Huston, Aaron Homoki, Ishod Wair czy Riley Hawk.

Tony Hawk's Pro Skater 5 pozwala również na stworzenie bądź edytowanie gotowego skateparku i udostępnienie go społeczności. Dzięki temu fani z całego świata mogą bawić się trasach stworzonych przez nas.

Screeny z Tony Hawk's Pro Skater 5 (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?