The Outlast Trials (Xbox X/S) - okladka

The Outlast Trials (Xbox X/S)

Premiera:
05 marca 2024
Premiera PL:
05 marca 2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Outlast Trials (Xbox X/S)
Materdea @ 12:16 03.03.2024
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Outlast Trials to trzecia odsłona uznanej serii survival horrorów skupionych wokół enigmatycznych eksperymentach przeprowadzanych na ludziach. Jest to jednocześnie prequel do wydarzeń znanych z pierwszej oraz drugiej części. Za projekt ponownie odpowiada studio Red Barrels, autorzy marki The Outlast.

Fabuła The Outlast Trials przenosi gracza do początków: Murkoff Corporation pozyskuje kolejnych łatwowiernych ludzi do swoich eksperymentów, zamieniając ich powoli w bezwolne kreatury. My zaś wcielamy się w obiekty badawcze tajnego laboratorium, a akcja rozgrywa się w czasach zimnej wojny. Własnoręcznie stworzona postać podejmuje próbę tytułowych wyzwań, którymi poddawani jesteśmy przez nieznanych sprawców.

Rozgrywka The Outlast Trials to pierwszoosobowa gra akcji z silnymi akcentami survivalu oraz horroru. Gracz obserwuje wydarzenia z oczu bohatera (FPP), a jego głównym zadaniem jest ucieczka z tajemniczego ośrodka przy jednoczesnym ścieraniu się z napotykanymi oponentami; co jest nowością w stosunku do poprzedniczek, ponieważ wcześniej mogliśmy tylko uciekać i unikać zagrożenia. Produkcja Red Barrels posiada elementy roguelite, ponieważ kolejne wyzwania i próby są modyfikowane za każdym razem, gdy próbujemy do nich podejść. Wraz z postępami bohater zyskuje nowe umiejętności specjalne oraz dodatkowe wyposażenie, co pozwala m.in. na tworzenie i zakładanie rozlicznych pułapek na naszych oponentów.

The Outlast Trials oferuje zarówno tryb dla pojedynczego gracza jak i multiplayer - kooperację do maksymalnie czterech osób (przez Internet).

The Outlast Trials 18 maja 2023 roku trafiło do programu Steam Early Access.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?