Crime Boss: Rockay City (Xbox X/S) - okladka

Crime Boss: Rockay City (Xbox X/S)

Premiera:
15 czerwca 2023
Premiera PL:
05 września 2023
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Crime Boss: Rockay City (Xbox X/S)
Kawira @ 10:11 25.05.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Crime Boss: Rockay City to pierwszoosobowa strzelanka (FPS) w klimatach filmów z lat '90 ubiegłego wieku. Za projekt odpowiada debiutancki zespół Ingame Studios.

Fabuła Crime Boss: Rockay City rozgrywa się w tytułowym mieście, gdzie umiera dotychczasowy szef gangu trzęsącego całą metropolią. Wcielamy się w Travisa Bakera, który dostrzega szansę na zostanie nowym królem przestępczego półświatka. A akurat znajdujemy się w samym środku wielkiej wojny o władze pomiędzy członkami struktury mafijnej a stróżami prawa.

Rozgrywka Crime Boss: Rockay City łączy w sobie tradycyjną strzelankę z perspektywy pierwszej osoby z elementami roguelike. Najistotniejszą zmianą jest fakt, że nie jesteśmy kierowani jak po sznurku - od jednej do drugiej misji. Sami wybieramy kolejne zlecenia, które chcemy wykonać, a zdobytą gotówkę inwestujemy w walkę z wrogimi gangami. W tym celu opłacamy żołnierzy zdobywających lub broniących danego terytorium, nieustannie kontrolując własne - ale i zdobywając konkurencyjne - terytoria. Naszym ostatecznym celem zaś jest przejęcie pełnej władzy nad miastem. Zadanie to utrudnia nam szeryf grany przez samego Chucka Norrisa oraz aktywnie nas atakujące inne organizacje przestępcze.

Obsada aktorska Crime Boss: Rockay City to małe Hollywood; wśród znanych aktorów znajdziemy także Michaela Madsena, Danny'ego Trejo i Vanilla Ice.

Crime Boss: Rockay Cit oferuje typową kampanię dla pojedynczego gracza, ale oprócz niej możemy także rozegrać pojedyncze napady w trybie kooperacyjnym - maksymalnie do czterech graczy.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Crime Boss: Rockay City (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?