Metal: Hellsinger (Xbox X/S) - okladka

Metal: Hellsinger (Xbox X/S)

Premiera:
15 września 2022
Premiera PL:
15 września 2022
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Metal: Hellsinger (Xbox X/S)
Kawira @ 09:08 05.05.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Metal: Hellsinger to połączenie strzelanki FPP z grą rytmiczną. Za projekt odpowiada debiutancki zespół The Outsiders odpowiedzialny za anulowany tytuł Darkborn znany także z pierwszych zapowiedzi jako Project Wight.

Fabuła Metal: Hellsinger pozwala graczowi wcielić się w pół demonicę zwaną Niewiadomą, która jest opętana żądzą zemsty. Obiektem jej furii jest Czerwona Sędzina zasiadająca na tronie całego piekła. Ruszamy zatem z odwetem, przedzierając się przez hordy jej popleczników, by na końcu stanąć oko w oko z nemezis.

Rozgrywka Metal: Hellsinger reprezentuje gatunek pierwszoosobowych strzelanek (FPS). Naszym zadaniem jest rozprawianie się z zastępami demonicznych przeciwników strzelając do nich... do taktu. Produkcja bowiem charakteryzuje się muzyczną warstwą, gdzie nasze wystrzały komponują się razem z metalową ścieżką dźwiękową. W ramach potyczek do dyspozycji mamy demoniczny miecz Niewiadomej oraz pełną gamę broni palnej. Dobre wyczucie rytmu drastycznie zwiększa zadawane obrażenia i jest kluczowe do sprawnego pokonywania poziomów. Ponadto każdy oręż posiada unikalną, efektowną zdolność specjalną. Metalowe brzmienia uzupełnia wokal znanych wokalistów ze sceny muzycznej. Wśród nich znajdziemy m.in. Alissię White-Gluz z Arch Enemy, Matta Heafy z Trivium czy Mikaela Stanne z Dark Tranquility.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Metal: Hellsinger (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?