WWE '12 (WII) - okladka

WWE '12 (WII)

Premiera:
22 listopada 2011
Premiera PL:
25 listopada 2011
Platformy:
Gatunek:
Sportowe / Bijatyka
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis WWE '12 (WII)
Ager @ 22:05 01.06.2011
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: 67h 2min

+ czaswięcej

WWE '12 to kolejna część serii traktującej o wrestlingu. Gra posiada licencje tytułowej federacji WWE oraz programów telewizyjnych Raw i SmackDown. Po raz pierwszy zaimplementowano także rozbudowaną warstwę fabularną.

Jedną z największych zmian w stosunku do poprzednika jest umieszczenie technologii nazwanej Predator, odpowiadającej za mechanikę walki. Zapewnia ona większy realizm starć niż dotychczas, dzięki czemu są one płynniejsze, a walkę na ringu musimy rozplanować bardziej taktycznie. Mamy ponadto do wyboru więcej kamer, a oświetlenie poddano ulepszeniu. Z pozostałych nowości wart wymienienia jest jeszcze system Dynamic Comebacks, czyli specjalnych kombosów mogących odwrócić losy starcia.

Osoby lubujący się w umieszczaniu swoich najlepszych akcji w internecie będą usatysfakcjonowane za sprawą WWE Universe 2.0, czyli platformy społecznościowej udostępniającej taką możliwość.

WWE '12 posiada poprawioną oprawę graficzną. Gracze mogą zatem cieszyć się z większej płynności i wiernie oddanych animacji zawodników. Komputerowi oponenci zyskali na "inteligencji", co objawia się w zapamiętywaniu przez nich naszych dotychczasowych ruchów i odpowiednim na nie reagowaniu. Możemy być więc pewni, że notoryczne klikanie w jeden przycisk ataku skończy się szybką kontrą przeciwnika. Najnowsza odsłona WWE ukazała się jedynie na trzech platformach, tj. PlayStation 3, Xbox 360 oraz Nintendo Wii.


Wkład w encyklopedię mieli:   Andziorka, Gilberto,
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z WWE '12 (WII)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?