Valiant Hearts: Coming Home (SWITCH) - okladka

Valiant Hearts: Coming Home (SWITCH)

Premiera:
07 marca 2024
Premiera PL:
07 marca 2024
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Valiant Hearts: Coming Home (SWITCH)
Materdea @ 11:10 10.03.2024
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 4h 0min

+ czaswięcej

Valiant Hearts: Coming Home to kontynuacja dwuwymiarowej gry platformowej z elementami zręcznościowymi z 2014 roku - Valiant Hearts: The Great War. Za produkcję odpowiada studio Old Skul Games.

Fabuła Valiant Hearts: Coming Home prezentuje wydarzenia rozgrywające się po wzruszającej historii opowiedzianej w "jedynce". Trafiamy już na sam koniec I wojny światowej - oglądamy akcję z dwóch ostatnich lat, 1917 i 1918 roku. Wśród głównych bohaterów wracają amerykański żołnierz Freddie oraz francuska medyczka Anna. Do nich dołączają brat Freddiego, James, niemiecki żeglarz o imieniu Ernst oraz brytyjski pilot, George.

Rozgrywka Valiant Hearts: Coming Home prezentuje rozwiązania znane z poprzedniczki - to dwuwymiarowa gra platformowa z elementami zręcznościowymi. Akcję obserwujemy z boku ekranu, a bohaterami przemieszczamy się zarówno w prawo jak i lewo. Wśród naszych zadań znajduje się m.in. rozwiązywanie łamigłówek środowiskowych oraz realizowanie nieco bardziej dynamicznych fragmentów przepełnionych akcją.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Valiant Hearts: Coming Home (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?