Death's Door (SWITCH) - okladka

Death's Door (SWITCH)

Premiera:
23 listopada 2021
Premiera PL:
04 listopada 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Death's Door (SWITCH)
Materdea @ 10:36 04.12.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Death's Door to niezależna produkcja studia Acid Nerve, autorów wypuszczonej w 2015 roku gry Titan Soul. Gra reprezentuje gatunek przygodowych gier akcji z silnym RPG-owym aspektem.

Fabuła Death's Door przenosi gracza do fantastycznego świata pełnego niewytłumaczalnych zjawisk i magicznych elementów. Wcielamy się w jednego z Kruków - anonimowych zbieraczy dusz - którego zadaniem jest kolekcjonowanie skradzionych bądź zagubionych pozostałości po zmarłych. Świat przez nas eksplorowany jest pełen niebezpieczeństw, toteż zadanie nie jest takie proste.

Rozgrywka Death's Door skupia się na zręcznościowej walce w formule przypominającej hack & slash oraz rozbudowie naszego protagonisty o nowe umiejętności i elementy wyposażenia, by lepiej radzić sobie z trudniejszymi przeciwnikami. Akcję obserwujemy z perspektywy rzutu izometrycznego, a spory nacisk położony został na kilka RPG-owych mechanizmów takich jak statystyki bohatera. Kruk posiada na swoim wyposażeniu miecz do walki w zwarciu oraz magiczne ataki dystansowe.

Screeny z Death's Door (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?