Hades (PC) - okladka

Hades (PC)

Premiera:
17 września 2020
Premiera PL:
17 września 2020
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (2)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Hades (PC)
Dirian @ 00:24 04.10.2020
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 30h 30min

+ czaswięcej

Hades to najnowsza gra z gatunku roguelike od Supergiant Games. Twórcy znani są m.in. z takich gier jak Bastion czy Transistor.

W Hades wcielamy się w Zagreusa, syna Hadesa, boga podziemnego świata umarłych. Nasz bohater za wszelką cenę chce wydostać się ze świata rządzonego przez jego ojca. Marzy mu się by - wbrew woli ojca - trafić na Olimp.

Rozgrywka jest charakterystyczna dla gatunku roguelike, ale mamy tutaj też liczne powiązania z gatunkiem hack'n'slash. Jak na rogala przystało, po śmierci bohatera musimy rozpoczynać zabawę od nowa, ale zachowujemy część postępu w rozgrywce - m.in. niektóre ulepszenia. 

W miarę postępów w rozgrywce bohater zyskuje nowe, potężne umiejętności. Przydają się one w walkach, które są wymagające i bardzo ciekawe. Twórcy przygotowali dość prosty, ale bardzo responsywny system walki, dający masę satysfakcji. Liczy się głównie zręczność, ale też odpowiednie podejście do napotkanych wrogów.

Hades oferuje jedynie tryb dla pojedynczego gracza.

Wymagania: Twórcy gry Hades ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Hades (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?