Ben 10: Protector of Earth (PSP) - okladka

Ben 10: Protector of Earth (PSP)

Premiera:
30 października 2007
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Akcja
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (2)

Opis Ben 10: Protector of Earth (PSP)
[R]ay @ 21:03 25.02.2010

Śr. długość gry: 17h 45min

+ czaswięcej

Pierwsza część trylogii ekranizacji serialu animowanego, emitowanego regularnie na stacji Cartoon Network pod tytułem Ben 10.

Podobnie jak w dalszych częściach, tak i w Ben 10: Protector of Earth fabuła kręci się w okół Bena Tennysona i jego przyjaciół - dziadka Maxa oraz kuzynki Gwen. Główny bohater musi ocalić ziemię przed złym Vilgax'em, który chce przejąć od Ben'a urządzenie o nazwie Omnitrix, pozwalające zmieniać się w różne kreatury. Wróg chce pozyskać maszynę, aby zawładnąć nad wszechświatem.

B10:PoE został podzielony na czternaście poziomów. Polega w większości na toczeniu dynamicznych pojedynków z różnego rodzaju potworami. Walki przerywają jednak proste łamigłówki. Ich rozwiązanie jest kluczowe, jeśli gracz chce pociągnąć za sobą dalsze ogniwo rozgrywki, gdyż są one wstępem do wielkich konstrukcji.

Bronią Bena jest wspomniane urządzenie zwane Omnitrix. Możesz zatem wcielić się w stwory takie jak Dzikie Pnącze, Czteroręki, Kulopłot oraz Szybcior. Niektóre z postaci zaczerpnięte są dopiero z drugiego sezonu emitowanej w TV bajki. Każde z monstrów cechuje się innym stylem walki oraz atakami: standardowym, silniejszym oraz specjalnym. Należy z nich umiejętnie na przemian korzystać, aby wygrać. Zastosowano jednak podział ze względu na ciosy specjalne, bowiem każde zwierzę ma swój unikalny atak, niedostępny dla obcych gatunków. Wtopienie się chłopaka w inne ciało zabiera mu jednak sporo mocy, dlatego nie zawsze będzie mógł to robic. Z czasem jednak przybiera na sile i przedłuża swoją odmienną żywotność.

Podczas rozgrywki przenosisz się w wiele znanych miejsc na świecie - między innymi Seattle, Wielki Kanion, czy San Francisco.

Oprawa graficzna została utrzymana w typowym, kreskówkowym stylu.

PEGI: Od 7 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosSpiki   @   17:08, 24.02.2011
Gra jest niezła. NIezła grafika
0 kudosGTA33   @   16:27, 19.11.2011
Mam 14 lat i dostane tą grę na mikołaja.Grafika 5/5