Truck Driver (PS5) - okladka

Truck Driver (PS5)

Premiera:
30 września 2022
Premiera PL:
30 września 2022
Platformy:
Gatunek:
Symulacja / Ekonomiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Truck Driver (PS5)
Materdea @ 15:05 22.05.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Truck Driver to symulacyjna gra o prowadzeniu ciężarówki wzorowana m.in. na popularnej serii Euro Truck Simulator. Za projekt odpowiada zespół Triangle Studios mający na swoim koncie takie gry jak Heron: Steam Machine, Real Farm czy AereA.

Truck Driver pozwala graczowi wcielić się w rolę profesjonalnego kierowcy samochodu ciężarowego i ruszać w długodystansowe trasy celem przewiezienia zróżnicowanych ładunków. Gra czerpie pełnymi garściami z serii takich jak Euro Truck Simulator, jednak nie oferuje prawdziwych marek samochodó. Zamiast tego otrzymujemy fikcyjne pojazdy, tylko przypominające autentyczne maszyny.

W Truck Driver poza samą jazdą zajmujemy się także współpracą z lokalnymi pracodawcami, którzy zapewniają napływ zleceń. Po zdobyciu odpowiedniej sumy pieniędzy możemy zakupić nową ciężarówkę lub zająć się ulepszeniem już posiadanej, by móc tym samym realizować dłuższe i bardziej skomplikowane zadania.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?