Astroneer (PS4) - okladka

Astroneer (PS4)

Premiera:
15 listopada 2019
Premiera PL:
15 listopada 2019
Platformy:
Gatunek:
Symulacja / Przygodowa
Język:
- napisy
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Astroneer (PS4)
Materdea @ 12:31 02.09.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Astroneer to debiutanckie dzieło studia System Era Softworks, które jest kosmiczną przygodową grą akcji z otwartym światem.

Astroneer oferuje ogromny, proceduralnie generowany świat, składający się z licznych gwiazd, planet i księżyców. Akcja toczy się w odległym XXV wieku, w czasach, kiedy ludzkość osiągnęła tak wysoki poziom technologiczny, że podróże po kosmosie stały się czymś normalnym.

W Astroneer wcielamy się w jednego z wielu kosmonautów, którzy przemierzają kosmos w poszukiwaniu złóż surowców czy innych źródeł dochodu. Nasz bohater wyposażony jest w zestaw specjalistycznych narzędzi, umożliwiających np. kopanie w kosmicznej glebie. Co więcej, z czasem jesteśmy w stanie konstruować potężne maszyny, pokroju ogromnego wiertła, ale także bardziej standardowe konstrukcje, jak budynki mieszkalne czy kosmiczne łaziki. Wszystko to bazuje oczywiście na wcześniej wydobytych surowcach.

Twórcy zadbali także o możliwość podróży międzyplanetarnych, które przeprowadzamy przy pomocy statków kosmicznych. Rozmaite planety różnią się od siebie, nie tylko wyglądem, ale także warunkami atmosferycznymi, dostępnymi surowcami czy też grawitacją.

Astroneer działa na silniku Unreal Engine 4, co pozwoliło na stworzenie efektownej, przyjemnej dla oka oprawy wizualnej.

Screeny z Astroneer (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?