Hitman HD Enhanced Collection (PS4) - okladka

Hitman HD Enhanced Collection (PS4)

Premiera:
11 stycznia 2019
Premiera PL:
11 stycznia 2019
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Hitman HD Enhanced Collection (PS4)
Materdea @ 17:41 05.01.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Hitman HD Enhanced Collection to pakiet dwóch odsłon serii Hitman - Blood Money oraz Rozgrzeszenie - które zostały usprawnione pod względem graficznym i wypuszczone na konsolach obecnej generacji. Za zremasterowanie gier odpowiadają ojcowie marki oraz ich producenci - studio IO Interactive.

Hitman: Blood Money i Hitman: Rozgrzeszenie w Hitman HD Enhanced Collection oferują wyższej jakości tekstury, super-sampling, poprawioną pracę cieni oraz oświetlenia, rozdzielczość 4K, a także stałe 60 klatek na sekundę. Zmiany dotknęły wyłącznie oprawy wizualnej, toteż rozgrywka pozostała w formie znanej z oryginalnych wydań.


Hitman: Blood Money

W grze Hitman: Blood Money, gracz jako Agent 47 trafia w sam środek wojny pomiędzy dwiema agencjami zlecającymi zabójstwa. Kiedy pracownicy jego własnej organizacji, ICA, giną w serii zamachów, wydaje się, że większa i bardziej potężna grupa wkracza na arenę. W pewnym momencie łysy zabójca traci łączność z pracodawcami. Przeczuwając, że będzie kolejnym celem tajemniczych morderstw, wyrusza do Ameryki, gdzie postanawia kontynuować swoją krwawą karierę.


Hitman: Rozgrzeszenie

Historia Hitman: Rozgrzeszenie opowiada o spisku przeciwko najlepszemu zabójcy, który został zdradzony przez swoich pracodawców i musi walczyć o przetrwanie. Ścigają go nie tylko starzy znajomi z agencji (w tym także stara łączniczka, Diana Burnwood), ale również policja oraz inne służby porządkowe. Wszyscy próbują mu przeszkodzić w dotarciu do poszukiwanej odpowiedzi. Kto go wrobił i dlaczego. Na szczęście są jeszcze osoby lojalne wobec niego.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?