Spintires: MudRunner (PS4) - okladka

Spintires: MudRunner (PS4)

Premiera:
31 października 2017
Premiera PL:
31 października 2017
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Spintires: MudRunner (PS4)
bigboy177 @ 23:12 05.11.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: 46h 27min

+ czaswięcej

Spintires: MudRunner to podrasowane wydanie gry Spintires z 2014 roku. Twórcy spin-offu, studio Saber Interactive, poprawili praktycznie wszystkie elementy przedsięwzięcia, dzięki czemu jest ono bardziej porywające od pierwowzoru.

Spintires: MudRunner, podobnie jak oryginał, skupia się na jednym - potężnych ciężarówkach terenowych, których zadaniem jest przemierzanie niegościnnych terenów i przedarcie się  do wskazanego punktu z nienaruszonym towarem - często są to kłody drewna.

Zadanie grającego jest o tyle skomplikowane, że cała nawigacja odbywa się przy pomocy mapy i kompasu, a symulacyjny charakter prowadzenia ciężarówek sprawia, że tereny, po których się poruszamy są wyjątkowo zdradzieckie i niegościnne.

Brnąc przed siebie uważać musimy na każdy ruch. Wystarczy bowiem nieco zbyt mocno dodać gazu, aby ugrząźć w niebezpiecznym bagnie albo na trwałe wpaść do sadzawki. Na szczęście z pomocą przychodzi nam w takiej sytuacji wiele gadżetów, w tym niezastąpiona wyciągarka.

Na potrzeby Spintires: MudRunner przygotowano aż 13 nowych maszyn, co łącznie daje 19 pojazdów, za kierownicą których jesteśmy w stanie zasiąść. Aby było ciekawiej, wszystkie ciężarówki da się na wiele sposobów modyfikować dopasowując je do własnych preferencji.

Prócz klasycznego trybu dla jednego gracza, Spintires: MudRunner oferuje też specjalny trym wyzwań, a nawet współpracę dla maksymalnie czterech wirtualnych kierowców. Jeśli zdecydujecie się na współdziałanie z innymi, będziecie wspólnie realizować najtrudniejsze nawet zlecenia.

Wymagania: Twórcy gry Spintires: MudRunner ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 3 lat
Screeny z Spintires: MudRunner (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?