Secret Ponchos  (PS4) - okladka

Secret Ponchos (PS4)

Premiera:
02 grudnia 2014
Premiera PL:
03 grudnia 2014
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Secret Ponchos (PS4)
DevMat @ 11:55 21.06.2013
Mateusz "DevMat" Kulesa

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Secret Ponchos to przeznaczona jedynie do cyfrowej dystrybucji strzelanka utrzyma w klimatach westernu. Jest ona debiutanckim projektem niezależnego studia Switchblade Monkeys, utworzonego z byłych pracowników m.in. Blizzarda, Hasbro, a także Radical Entertainment.

Gracz wciela się w jednego z rewolwerowców i wkracza na plac boju z innymi, stojącymi ponad prawem, zabójcami. Mamy możliwość wyboru jednej z sześciu dostępnych klas postaci, a każda z nich dysponuje innymi umiejętnościami i wyposażeniem. Jest to o tyle istotne, iż twórcy spory nacisk położyli na taktyczne zagrania. Na mapach pełno jest kryjówek, które mogą znacznie uprościć zwycięstwo. Ponadto do dyspozycji grającego oddano kilka trybów zabawy. Prócz tradycyjnego deathmatch, pojawiły się pojedynki jeden na jeden, a także wojny gangów, czyli drużynowy deathmatch.

Tytuł przeznaczony głównie do zabawy wieloosobowej, jednak jest możliwość samotnej gry. Całość akcji obserwujemy z umieszczonej wysoko nad głową bohatera kamerą. Oprawa wizualna jest nieco humorystyczna, jednak prezentuje wysoki poziom.

Screeny z Secret Ponchos (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?