Iron Man 2: The Video Game (PS3) - okladka

Iron Man 2: The Video Game (PS3)

Premiera:
04 maja 2010
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Iron Man 2: The Video Game (PS3)
Hawk @ 02:00 14.06.2009
"Hawk"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Iron Man 2 to sequel zręcznościowej gry akcji opartej na licencji filmu o tym samym tytule. Wraz z premierą drugiej części kinowej adaptacji komiksowego Iron Mana, na rynek trafia multiplatformowy produkt, ponownie z bohaterem Marvela w roli głównej.

Tony Stark po raz kolejny będzie musiał stawić czoła swym odwiecznym rywalom, przy okazji mając świat do ocalenia. Wprawdzie za jego czyny już teraz cała ludzkość jest (albo powinna być) mu wdzięczna, jednak świat po raz kolejny staje w obliczu klęski. Tylko my jesteśmy w stanie sprostać zadaniu zaprowadzenia pokoju.

Wypełniając kolejne zadania, dano nam możliwość stałego rozwoju swojego opancerzenia, które daje także sposobność do korzystania z wielu interesujących broni. W biegiem czasu stajemy się coraz silniejsi, lecz nasi wrogowie także nie spoczywają na laurach. Czekają nas zatem nieustanne walki o epickim rozmachu.

Historia urzeczywistniona w grze została napisana przez Matta Fractiona i pozwala przede wszystkim na głębsze poznanie uniwersum Iron Mana. Mało tego, rozległość historii staje się nie tylko dopełnieniem adaptacji filmowej komiksu, ale także znacznie wykracza poza srebrny ekran.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Iron Man 2: The Video Game (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudos@JORDANBOOS@   @   18:05, 01.06.2013
ja grałem i1 i jest szczerze dobrom grom a teraz se kupie i2 na tyle to wszystko jak kupie i przejdę to więcej się wypowiem.........