NHL 2K9 (PS3) - okladka

NHL 2K9 (PS3)

Premiera:
09 września 2008
Premiera PL:
03 października 2008
Platformy:
Gatunek:
Sportowe / Symulacja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis NHL 2K9 (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

NHL 2K9 to konkurencyjna seria wirtualnego hokeja dla serii od EA Sports. Tytuł został przygotowany na zlecenie firmy 2K Sports i po raz pierwszy ujrzymy także wersję na przenośną konsolę Nintendo Wii.

Developer znacznie poszerzył zakres ruchów zawodników. Teraz opisani są ilością około półtora tysiąca animacji, w skład których wchodzą uderzenia, zagrania, zwody oraz bloki. To wszystko jest wykonywane niezwykle intuicyjnie ze względu na usprawnione sterowanie bardziej przystosowane dla początkujących graczy, choć nie zabrakło również profesjonalnych tricków przygotowanych specjalnie z myślą o wyjadaczach serii.

NHL 2K9 oferuje kilka trybów zabawy, z czego oczywiście najważniejszym jest tryb kariery, którego finałem jest zdobycie najważniejszego trofea w lidze NHL - Pucharu Stanleya. Oprócz meczów towarzyskich, turniejów czy też treningów można zrelaksować się przy prostej mini-gierce polegającej na czyszczeniu lodowiska.

Znacznej poprawie uległa oprawa audiowizualna. Postaci zostały wzbogacone o nowe polygony, co zaowocowało solidniejszym wyglądem. Nie mogło zabraknąć również profesjonalnej ścieżki dźwiękowej, w skład której wchodzi między innymi kilkanaście utworów popularnych wykonawców - The Offspring, The Ramones, Mastodon oraz wiele innych.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 12 lat
Screeny z NHL 2K9 (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?