The Simpsons Game (PS3) - okladka

The Simpsons Game (PS3)

Premiera:
02 listopada 2007
Premiera PL:
02 listopada 2007
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis The Simpsons Game (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 24h 54min

+ czaswięcej

The Simpsons Game to gra zręcznościowa, stworzona na podstawie słynnego serialu telewizyjnego o tym samym tytule. Program opracowało studio EA Games, a platformami docelowymi są konsole nowej generacji czyli Xbox 360, PS3 oraz Nintendo Wii, a także maszynki PS2 oraz PSP!

Fabuła programu przenosi nas do słynnego Springfield, w którym nasza wesoła rodzinka będzie musiała wypełnić serię misji. Każdy z protegowanych posiada w grze ciekawe umiejętności, dzięki którym znacznie szybciej radzą sobie z napotkanymi problemami. Homer jest w stanie zamieniać się w wielką, grubaśną kulę i miażdżyć oponentów. Jego synek Bart, zamienia się w Bart-Mana, potrafi latać, wspinać się na wysokie budynki oraz korzysta z procy. Podobnymi zdolnościami dysponują pozostali członkowie rodzinki, a kluczem do sukcesu jest odpowiednie ich wykorzystanie.

The Simpsons Game składa się z serii epizodów, które przenoszą gracza w wiele ciekawych i niezwykle interesująco opracowanych lokacji. Każdy poziom charakteryzuje się niezwykle ciekawą oprawą wizualną oraz oczywiście wymaga wypełnienia szeregu zadań.

Jako, że gra śmiga na nowoczesnym sprzęcie, deweloper pokusił się o zastosowanie zaawansowanego silnika graficznego. Generowana przez niego oprawa audio-wizualna jest naprawdę imponująca.

PEGI: Od 12 lat
Najnowsze wiadomości na temat The Simpsons Game (PS3)
Screeny z The Simpsons Game (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?