Battlefield 4: Ostateczna Rozgrywka (PS3) - okladka

Battlefield 4: Ostateczna Rozgrywka (PS3)

Premiera:
02 grudnia 2014
Premiera PL:
03 grudnia 2014
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Battlefield 4: Ostateczna Rozgrywka (PS3)
Dirian @ 12:26 15.11.2014
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 100h 10min

+ czaswięcej

Ostateczna Rozgrywka to piąte, finałowe DLC do Battlefield 4, popularnej strzelanki, która przez wiele miesięcy budziła kontrowersje ze względu na sporą liczbę błędów w niej rezydujących.

Dodatek, podobnie jak jego poprzednicy, wprowadza do rozgrywki cztery nowe mapy, dodatkowe uzbrojenie, pojazdy czy wyzwania. Rozszerzenie przenosi nas w zimowe, pokryte grubą warstwą białego puchu tereny, które stały się inspiracją dla twórców. Tematem przewodnim są eksperymenty wykonywane przez rosyjskich naukowców - walczyć będziemy m.in. na terenie pilnie strzeżonych baz wojskowych czy okolicznych lasów. Dostępne mapy to: Operation Whiteout, Hammerhead, Giants of Karelia i Hangar 21.

Ciekawostką jest wprowadzenie do rozgrywki futurystycznych broni i pojazdów - zasiadamy za sterami m.in. unoszącego się nad ziemią czołgu, a na mapach możemy odnaleźć działo kinetyczne.

Rozszerzenie śmiga na silniku graficznym pierwowzoru, a to oznacza, że posiada taką samą, niebywale imponującą oprawę wizualną.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Battlefield 4: Ostateczna Rozgrywka (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?